Doradztwo-2016
Moja usługa: doradztwo ślubne 2016, zostało wzbogacone o kolejny OGROM informacji oraz cennych wskazówek i inspiracji. Aż się wierzyć nie chce, że to już koniec kolejnego kursu dla mnie w tym roku! Certyfikowany mistrz kreowania wizerunku ślubnego zdany na 6-, popełniając jeden błąd na 30 pytań testowych. ( niech to … &%#$*) Ale podobno jeden błąd, to nie błąd!  
WEpdyZSa3aVCqpVoVvzZZ2VTnn2wU8qzVjDDetO90GSy9mVLqtgYSy231MxrY6I2gGqjrTY0L8fxCxfCBbhWrsYYAAAAAElFTkSuQmCC); display:block; height:44px; margin:0 auto -44px; position:relative; top:-22px; width:44px;">

Klientki na dziś zakończone. Czas na kolejny kurs! ☺️☺️☺️ Z Juniorem u boku. ??☺️☺️☺️

A post shared by Joanna Przybylska (@fashionsolutions) on

W poniższym wpisie, pragnę wam przybliżyć jak wygląda doradztwo ślubne na przykładzie aktorki Scarlett Johansson. Dziś przyszłe Panny Młode są bardziej świadome potrzeby kreowania spójnego wizerunku ślubnego niż było to chociażby 10 lat temu. Co się tak na prawdę liczy? Na co powinniśmy najbardziej zwrócić uwagę aby otrzymać spójny/ zgodny wizerunek ślubny? Odpowiedź brzmi WSZYSTKO! Nie martwcie się jednak, nie jest aż tak źle! Pomogę wam troszkę w artykule poniżej.
1. MIEJSCE
Od tego powinniście zacząć planowanie wesela, dlaczego? Ponieważ to właśnie miejsce waszego wesela powinno najbardziej definiować styl jaki powinniście wybrać. Bądź styl, który sobie wymarzycie- miejsce w jakim odbędzie się uroczystość!
Przykład:
Myślisz o bogato zdobionej, wielowarstwowej sukience- powiedzmy:
Jednak miejsce które sobie wymarzyliście, aby powiedzieć sobie sakramentalne tak to plaża, bądź mniej formalne miejsce.
Która sukienka lepiej współgra z miejscem?
5215bbe94b6560fc37bba4cb398aec5b
Oczywiście, mniej formalna sukienka, jaką jest druga propozycja.
Kolejne pytanie:
Który Pan Młody będzie lepiej pasować pod względem stylizacyjnym do wybranej oprawy ceremonii?
Smoking czy garnitur?
cool-beach-wedding-groom-attire-21
Znów wygrywa opcja nr 2  z mniej formalną wersją- klasycznym garniturem. Do tego błękitna koszula nadaje jeszcze luźniejszego wyglądu. Jak dla mnie- BOMBA!
Są to jedne z mnóstwa przykładów, które mogłabym mnożyć. Poniżej możecie zobaczyć kompleksową propozycję dla Scarlett.2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16
Jest to przykładowy plan wizerunku ślubnego który otrzymuję ode mnie przyszła panna młoda po szczegółowej konsultacji. Jeśli macie już gotowy pomysł- ja łącze go w spójną całość. Jeżeli doskwiera wam brak pomysłu- proponuję coś od siebie! Wszystko w jednym miejscu, dopasowane w każdym szczególe.
Sukienka- do typu urody, sylwetki oraz miejsca.
Dodatki- do koloru przewodniego, miejsca, typu ceremonii.
Garnitur- do Pana Młodego, Panny Młodej (tworzycie jedność!) oraz motywu przewodniego.
itp. itd.
Panny Młode 2017 bądź dalej, jeżeli macie problem z połączeniem tego wszystkiego a przygotowania was przerastają, zapraszam na konsultacje już dziś! Roczne wyprzedzenie wydaje się być idealnym czasem do stworzenia spójnego wizerunku ślubnego. Nawet nie zauważycie, kiedy ten czas minie!
Przypominam również, aby suknie wybrać z 6-9 miesięcznym wyprzedzeniem! Nie zwlekajcie z wyborem najważniejszej sukni w waszym życiu. Podczas wizyty w salonie sukien ślubnych spełnijcie swoje marzenia o idealnym wizerunku ślubnym, zachowując trzeźwy umysł, aby wizerunek w całości był zgodny z każdym aspektem. Jeśli potrzebujesz pomocy, wiesz gdzie mnie szukać!

Stylizacja ślubna

 Również dla was pomocny wpis z zeszłego roku- nadal gorący!
 logo FS
YouTube
Facebook
Instagram