Moda i wizaż to moje pasje, które pielęgnuję od dzieciństwa. 

Z pielęgnacji moich zainteresowań powstało wiele fantastycznych ofert, które dla Ciebie przygotowałam.
Sprawdź sama poniżej!  

USŁUGI MAKIJAŻOWE

USŁUGI STYLIZACYJNE

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

Rezerwacje dostępne są z
3 miesięcznym wyprzedzeniem.
tj. 1 marca rozpoczynają się zapisy na czerwiec etc.

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Poczuj się wyjątkowo i olśnij wszystkich gości weselnych.
Ponad dekada doświadczenia i wysoko wrażliwa estetyka mojej pracy pozwoli Ci osiągnąć nowoczesny makijaż oparty na ponadczasowej klasyce, abyś za 20 lat mogła wciąż patrzeć na zdjęcia z zachwytem.

Zapisy są prowadzone na obecny rok.

LEKCJA MAKIJAŻU

Naucz się podkreślać atuty i ukrywać mankamenty swojej twarzy. Wszystko dostosowane do twojego typu urody, kształtu twarzy oraz charakteru. 

2 warianty do wyboru:
Nauka makijażu dziennego 
Nauka makijażu DAY TO NIGHT

Stworzyłam dla Ciebie również wersje online jeśli dzieli nas odległość, bądź pragniesz wracać do wiedzy, którą masz pod ręką o każdej porze dnia i nocy.

ESTETYCZNA REHABILITACJA TWARZY
MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH 

Masaż polega na przywracaniu tkanek na ich miejsce (podnoszenie) odmładzając twarz i odwracając bądź spowolniając procesy starzeniowe. Masaż ten często jest pogłębiany o masaż transbukalny- wewnątrz jamy ustnej.

Jesli jesteś fanką slow aging lub nie chcesz korzystać z zabiegów inwazyjnych medycyny estetycznej, to ta pozycja jest zdecydowanie dla Ciebie!

Skorzystaj również z zabiegów pielęgnacyjnych jak:

  • mezoterapia mikroigłowa
  • radiofrekwencja mikroigłowa
  • zabiegi kwasami
  • akupunktura kosmetyczna
  • zabiegi rewitalizujące

STYLIZACJA BRWI I RZĘS

Bez względu jaki łączy Cię związek z twoimi brwiami. Ta usługa jest dla Ciebie. Oszczędność czasu, wygoda i perfekcyjne brwi. To niektóre z rzeczy jakich możesz się spodziewać po tej usłudze. LAMINACJA RZĘS to idealna alternatywa dla osób, które szukają podkreślenia oka, ale nie chcą bądź nie mogą nosić zagęszczanych stylizacji. Przy laminacji rzęs pracujemy tylko na naturalnych rzesach, unosząc je jak zalotką!

METAMORFOZA

Jesteś niecierpliwa, potrzebujesz zmiany bądź masz dość braku pomysłu na siebie? 

2 warianty do wyboru:
– metamorfoza studyjna (4h)
– eksperesowa metamorfoza (1 dzień)

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Dlaczego lepiej się czujesz latem przy ferii kolorów niż w poszarzałej zimowej aurze? Kolor ma OLBRZYMIE ZNACZENIA nie tylko na nasze samopoczucie, ale i wygląd! Zrób sobie prezent i ulatw sobie nie tylko zakupy, ale i codzienne kompletowanie twojego stroju zyskując mnóstwo czasu i jeszcze więcej energii!

Po analizie otrzymujesz LOOKBOOK pozwalający Ci jeszcze lepiej zrozumieć swój typ urody, oraz odcienie kolorów, które spersonalizowanie wybrałyśmy podczas analizy. To właśnie dzięki tym kolorom skrócisz zakupy o 80% czasu!

YouTube
Facebook
Instagram