Gdy chcemy poprawić wygląd naszego ciała, pozbyć się cellulitu bądź ujędrnić naszą skórę, zaczynamy więcej się ruszać. Aktywnie żyć i ćwiczyć wybrane partie ciała. Działamy na nasze ciało, ale co z naszą twarzą?

Po której części ciała ludzie oceniają Cię podczas pierwszego spotkania? Po której części ciała widać „twój wiek” czyli starzenie się? Której części ciała nie ćwiczysz podczas ćwiczeń fizycznych?

Odpowiedź na wszystkie powyższe pytania to TWARZ! A twarz to nic innego jak dekolt, szyja oraz twarz. Czas na aktywność i tej części naszego ciała. Tylko jak to zrobić? Strojąc „głupie miny” przed lustrem? To często nie wystarczy. Czas, abyś poznała nowy sposób na młody wygląd- naturalnie.

Przed tobą alternatywa dla botoksu.

Alternatywa, o której istnieniu sama nie wiedziałam! Gdy tylko ją znalazłam- nie dowierzałam! Jak może być coś równie bądź bardziej skutecznego w utrzymaniu młodego wyglądu w dzisiejszych czasach od ostrzykiwania się? Jak taka metoda może być długotrwała? Jak można się odmłodzić bez ingerencji osób trzecich?

Rozwiązanie jak na tacy przedstawiła mi Maria Margiewicz, autorka kursu manualnej terapii automasażu polegającą na ucisku oraz masażu głębokich warstw tkanek skóry i mięśni, o których istnieniu stopniowo zapominamy, a w ich miejscach pojawiają się zmarszczki oraz bruzdy. Dzięki tej wiedzy jesteś w stanie cofnąć czas na własnych warunkach. To tylko od Ciebie zależy, ile czasu poświęcisz na naukę oraz późniejsze celebrowanie czasu spędzonego na regularnych masażach w domowym zaciszu.

Specjalnie dla moich klientek oraz czytelniczek z Marią przygotowałyśmy ekstra ofertę.

Na hasło: SOLUTIONS10
-10% na zakup kursu

PS- 1 masaż (60 min) wykonany przez Marię w jej gabinecie w Warszawie to koszt 290-450 zł
Wiedzę, którą przekazuje Maria, możesz mieć w cenie niecałych 2 masaży!

SPECJALNA OFERTA
TYLKO DLA MOICH KLIENTEK !

Decydując się na zakup wersji VIP, masz możliwość odbycia stacjonarnych warsztatów jednodniowych w Ostrowie Wielkopolskim! (grupa od 5 osób)

Zweryfikuj swoją zdobytą wiedzę pod okiem eksperta!

Maria wykonuje unikalne niespotykane w Polsce techniki terapii manualnej twarzy, a teraz dzieli się z wami swoją ekskluzywną wiedzą. 

Po Agnieszce Zielińskiej, SKIN EKSPERT, Maria jest następnym ekspertem, którego oddaje w twoje ręce z czystym sumieniem. Sama widziałam różnicę w mojej twarzy już po pierwszym samodzielnie wykonanym masażu w domowym zaciszu. Kurs- Młodość w twoich rękach, to nic innego jak zbiór kilkunastu materiałów video, które uczą Cię krok po kroku jak masować poszczególne partie dekoltu, szyi oraz twarzy. Jak uporać się z „chomiczkami”, „workami” pod oczami, „kurzymi łapkami” w okolicach oczu, „lwią” zmarszczką, opadającymi powiekami, czy „szufladami” na czole. Terapia manualna + świadoma, spersonalizowana pielęgnacja skóry to duet idealny do wiecznie młodej skóry- naturalnie. 

Efekty automasażu terapii manualnej:

   AUTORKA KURSU – MARIA MARGIEWICZ

Nazywam się Maria Margiewicz i jestem specjalistką w zakresie manualnych technik odmładzania twarzy i ciała, a także autorką kursu „Młodość w Twoich rękach”. Odmładzającymi masażami twarzy i ciała zajmuję się już od 2009 roku. W 2016 roku otworzyłam w Warszawie Studio Terapii Manualnej Twarzy – jedyny gabinet w Polsce, w którym wykonuje się głębokie odmładzające masaże twarzy, szyi i dekoltu. Na moich specjalistycznych kursach Automasaży Odmładzających Metodą Korygującego Rozmiękczenia (autor metody Natalia Zukov) uczę, jak zadbać o własne ciało i dać mu gwarancję zdrowia i młodości na długie lata.

Doświadczenie, które wykorzystuję w codziennej pracy, zdobyłam na studiach, ale przede wszystkim ucząc się u najlepszych specjalistów na całym świecie. Dziś swoją wiedzę chciałabym przekazać Tobie, ponieważ wierzę, że dzięki manualnym technikom masażu jesteśmy w stanie zregenerować nasze tkanki i cofnąć zegar o kilka ładnych lat. (Więcej o mnie i o masażach, które wykonujemy w naszym Studio, przeczytasz na stronie mariemargo.pl )

YouTube
Facebook
Instagram