DSC_4507White & Yellow are the colours of this summer! This outfit I chose for evening date, while our stay in Krakow for couple days. Very light and comfy. In case of cooler night I just unrolled my sleeves. I put nude heels on my feet to keep my outfit as much simple as possible. Less is more!


 
Biel i żółć to kolory tego lata! Stylizację dzisiejszego postu założyłam na wieczorne wyjście z mężem na kolacje. Nie dość że strój prezentował się bardzo lekko i wakacyjnie, to do tego był bardzo wygodny. Zarówno do 'nasiadówki’ jak i na spacer. Gdy w nocy zrobiło się chłodniej, wystarczyło odpiąć podwinięte rękawy. Szpilki które wybrałam mają średnią wysokość( jak dla mnie ) co sprawiło że nawet taka kostka brukowa, nie była dla mnie przeszkodą by pospacerować po Krakowskich uliczkach.
Przed nami czas wakacji, taki strój idealnie nada się na wakacyjne wieczory. Pamiętajmy że prostota czasami ubiera nas najozdobniej (Jakkolwiek przewrotnie to brzmi „Mniej znaczy więcej” ). W letnich stylizacjach wygodę stawiajmy na pierwszym miejscu, a nasza brązowa skóra i okulary przeciwsłoneczne dodadzą nam dodatkowego uroku.
PS- Biżuterię ogranicz do minimum.
DSC_4503DSC_4529 DSC_4523 DSC_4538

Photo by:CD-logo-words

Outfit:
Shirt- Mohito
Jeans- Lee
Heels- Deichmann
Shades- GUESS by Marciano
Earrings- Swarovski crystals
Necklace- Six
Watch- Michael Kors
 
 

 

YouTube
Facebook
Instagram