DSC_3934a

Jestem przekonana, że jeżeli „tradycyjnie” obchodzisz święta Bożego Narodzenia w tym roku, przeczytasz ten post w locie- o ile w ogóle przeczytasz przed świętami! Ostatnie przygotowania potraw i porządki. Jeżeli nie zostawiłaś nic na ostatnią chwilę, dziś powinnaś mieć luz i czas na ogarnięcie również siebie przed „pierwszą gwiazdką” Jednak realia zawsze są inne Dlatego też postaram się nie przedłużać abyś zdążyła przeczytać wszystko to co chcę Ci właśnie dziś przekazać!

Chciałabym Ci życzyć:

Szczęścia- cokolwiek ono dla Ciebie znaczy.
Miłości- nie tylko tej którą dajesz ale również tą którą powinnaś otrzymywać. <3
Uśmiechu na twarzy- bez względu co się dzieje, jak bardzo beznadziejna jest sytuacja. Czasami rzeczy są niezależne od nas. Odpuść! I zobacz jak się sprawy potoczą. Z drugiej strony doceniając każdą rzecz która Ci się przytrafia
Poczucia własnej wartości- WYSOKIEJ własnej wartości! Ponieważ nikt nie doceni nas lepiej niż my same Brutalne ale prawdziwe.
Dążenia do samorealizacji- nigdy nie trać wiary w to, że Ci się uda!
Siły- aby każdy plan który nie poszedł wg. twojej myśli nie był dla Ciebie porażką a zakrętem w biegu przed ostatnią prostą!
Spokoju ducha- równowagi oraz bycia szczerą i zgodną sama ze sobą. Nie rób nic co czujesz że jest wbrew tobie, chyba że walczysz o przekraczanie własnej strefy komfortu- masz moje zielone światło.
Abyś nie zapomniała o sobie samej- oraz jaką jesteś ważną osobą. Dla siebie- najważniejszą!
Teraz czas na twoje najskrytsze bądź największe marzenie:
______________________________________________________________
Tego również tobie życzę!!!
Wszystkiego dobrego. Oby w te święta nikt nie był sam!
Ściskam mocno
Joanna :*

IMG_7291

U mnie w tym roku wyjątkowo z powodu przeprowadzki miało nie być choinki a i tak udało się nam! Jest to najmniejsza choinka jaką kiedykolwiek mieliśmy, ale jest! I to prawdziwa! Postawiłam na rustykalną wersję z obowiązkowym żłóbkiem pod choinką.

DSC_3806 DSC_3810 DSC_3829 DSC_3839 DSC_3843 DSC_3849 DSC_3860 DSC_3868 DSC_3891 DSC_3895 DSC_3920

YouTube
Facebook
Instagram