Sephora rozpoczyna swoją przygodę z niespodziewanymi podarunkami prosto do twoich drzwi!

Po sukcesie zarówno na świecie jak i w Polsce Boxów typu: ShinyBox, beGLOSSY, Birchbox, Ipsy itp.

Drogeria Sephora postanowiła rownież spróbować swoich sił w subskrybowanych pudełkach wypełnionych wyselekcjonowanymi kosmetykami. Nie wiadomo jak konkretnie bedzie to wygladać w przypadku Sephory, jednak w przypadku ShinyBox wyglada to następująco:

Czym jest ShinyBox?

ShinyBox to pięknie zapakowane pudełko wypełnione po brzegi starannie dobranymi kosmetykami znanych i cenionych marek. Co miesiąc nowy zestaw w limitowanej ilości za jedyne 49 zł (wysyłka gratis).

Jakiej wielkości kosmetyki znajdę w pudełkach ShinyBox?

W pudełkach ShinyBox umieszczamy zarówno mini produkty jak i kosmetyki pełnowymiarowe znanych i cenionych marek. Objętość miniatur pozwali Ci jednak je w pełni przetestować i ocenić czy dane kosmetyki spełniają Twoje oczekiwania.

Ile produktów znajduje się w pudełkach ShinyBox?

Standardowo pudełka ShinyBox zawierają minimum 5 produktów kosmetycznych znanych i cenionych marek. Każda edycja pudełka jest inna i w każdej możesz znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Często dodatkową niespodzianką jest np. biżuteria, bon rabatowy do ulubionego sklepu lub ciekawy gadżet designerski. Dopełnieniem jest list przewodni prezentujących szczegółowy opis wszystkich produktów zawartych w pudełku. Więcej informacji na ich temat możesz znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce “PRODUKTY”.

Jak donosi Women’s Wear Daily imperium kosmetyczne testuje obecnie subskrypcje aby móc konkurować w Stanach z takimi wyjadaczami jak Birchbox i Ipsy.

Sephora zacznie rozsyłanie swoich produktów od  Bostonu, Columbus, i Cincinnati już we Wrześniu, i zamierza postępować z tym procesem  w następnym roku.

Każde pudełko z kosmetykami od SEPHORA będzie kosztować $10 miesięcznie i zawierać kolekcje kosmetyków oraz bonusy.

Przyznam, nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu subskrypcji jednak jestem ciekawa co Sephora przygotuje. Mają wiele luksusowych marek kosmetycznych na wyłączność, więc fajnie byłoby testować rożne nowości nawet w wersji mini zanim zapłacimy większą sumę pieniędzy za pełno wymiarowy produkt który do tanich nie należy.

3mam kciuki za kosmetyki kolorowe do makijażu oraz perfumy!

PS- Ciekawe z jakim opóźnieniem trafi ta możliwość do nas

YouTube
Facebook
Instagram