_DSC9404SMALL

Bez-nazwy-1

WITAJCIE KOCHANI! :*

Tak jak opis wskazuje, dziś recenzja cienia do powiek:

Pupa Luminys Baked Eyeshadow Dual Purpose – 2,2g. o numerze- 23.

00414_23_luminys_baked_eyeshadow_luminys

Obietnica producenta i opis produktu:

Cienie Luminys mogą być stosowane na mokro i sucho. Stosowane na sucho zapewniają subtelny i świetlisty efekt, na mokro – intensywny i perłowy.

OSIĄGNIĘCIE KTÓREGO NIE WIDZIAŁAŚ DO TEJ PORY

Nadzwyczajny efekt, dzięki zaawansowanej technologi wypiekania, która zwiększa wszystkie właściwości koloru, zapewniając maksymalną wydajność w aplikacji oraz utrzymywaniu się.

PUPA Luminys baked Eyeshadow jest to koncentrat pigmentów koloru oraz szlachetnych pereł, które mogą być używane zarówno na sucho jak i na morko w zależności od zamierzanej intensywności koloru.

Aplikacja na sucho pozwala osiągnąć bardzo delikatny i jasny efekt, natomiast użycie cienia na mokro zaowocuje intensywnym oraz perłowym odcieniem.

Żywe kolory i spektakularne efekty dla oczu zaskakujących, uwodzicielski i hipnotyzujący.

Wynik?Nieskazitelny makijaż.

Hypoalergiczne i ophtalmologically testowany.

Producent zaleca również używania do aplikacji tego cienia aplikatora dostępnego w komplecie z cieniem.
Innowacyjna technologia pieczenia w piecu uwalnia wszystkie właściwości koloru, aby uczynić go jeszcze bardziej mieniącym się oraz by zapewnić maksymalną, długotrwałą trwałość po zastosowaniu.

OPAKOWANIE

_DSC9923

Niestety w tej kwestii za dużo napisać tym razem nie mogę ponieważ mam formę testera, czyli brak oryginalnego opakowania.

Do oryginalnego opakowania, oprócz cienia dostajemy również mały aplikator do cieni.

Jedyne co mogę dla was zrobić to wstawić to zdjęcie z oryginalnym opakowaniem:

fc950385052b9fcb_pupa-luminys-silk-baked-oogschaduw

KONSYSTENCJA

Cień ma klasyczna sprasowaną/ wypiekaną formę. Bardzo łatwo się nanosi przy pomocy pędzelka, jednak na sucho pigment jest bardzo delikatny, więc potrzeba sporo cienia do osiągnięcia zamierzonego efektu, lub po prostu zaaplikować go „na mokro”

Jeden wielki minus tego cienia: Strasznie się obsypuje, jest to głównie wina perłowej masy oraz brokatu który ma skłonność przy aplikacji być nie tylko na miejscu w którym dokonywana jest aplikacja

Nie obsypuje się jeżeli pędzelek, którego używamy do aplikacji tylko przytykamy punktowo do powieki, nie „rozcierając” cienia po powiece.

BARDZO WAŻNE!!! : po zakończeniu makijażu zalecałabym bardzo dokładne oczyszczenie pędzlem do pudru przede wszystkim policzków, miejsc pod oczyma oraz nosa !  W innym razie nasz w tym przypadku fioletowy cień będzie się „pięknie” błyszczeć pod oczyma wraz z fioletem tworzącym nam cienie pod oczyami.

APLIKACJA

Zalecana standardowa aplikacja pędzelkiem lub aplikatorem.

EFEKT

Delikatny lub mocny, wszystko zależy od tego której metody użyjemy (suchej czy mokrej) cień bardzo ładnie utrzymuje się na powiece przez cały dzień ( nie gromadzi się w załamaniach powieki oraz nie obsypuje się podczas noszenia). Bardzo ładny odcień fioletu który pasuje do każdego typu urody i za do duży plus!

Do tego makijażu użyłam cieniu PUPA na sucho.

(zdjęcie wykonane przy świetle dziennym)
_DSC9392S

Na poniższej fotografii możecie zobaczyć porównanie cienia przy użyciu obu metod. Od lewej: Cień naniesiony metodą „na mokro” i „na sucho” na drugiej powiece.

(przy wykonywaniu tej fotografii została użyta lampa błyskowa, przez co pigment może wydawać się  bardzo delikatny, w rzeczywistości jest bardziej intensywny)

_DSC0112

CENA

57zł- produkt 2.2g (-15% na produkty PUPA – link do produktu na końcu postu)

MOJA OPINIA!

Cień do oczu Pupa Luminys Baked Eyeshadow Dual Purpose – 2,2g. o numerze- 23. jest produktem o bardzo ładnym kolorze, oraz klasycznej konsystencji.

Cień może sprawiać problemy przy aplikacji( obsypywać się) jednak można zaleźć sposób by tego uniknąć. Pigment raczej bardziej nadający się na delikatne „maźnięcie” fioletem, niż mocny efekt- delikatny pigment nakłada się bardzo szybko, by uzyskać efekt wyrazistego koloru troszkę trzeba się „pobawić”, Jednak z 15% zniżką produkt wygląda zdecydowanie bardziej atrakcyjnie!

_DSC9925

Link do produktu:  >>Pupa Luminys Baked Eyeshadow Dual Purpose – 2,2g.<<

FASHION SOLUTIONS BLOG na Facebook’u! Jeszcze więcej informacji oraz zdjęć, nie publikowanych na blogu!

KLIK: >> Fashion Solutions blog <<

oraz kanał na

>> YouTube <<

heart+sign

YouTube
Facebook
Instagram