gałuszka

DSC_1231
 
PREMIERA!!! Pierwsza męska stylizacja na blogu!
Pan Bartosz poprosił mnie o znalezienie dla niego eleganckich spodni, jednak nie garniturowych na kant. Potrzebował spodni odpowiednich na poprawiny wesela.
Pierwszy sklep jaki odwiedziliśmy był Reserved, gdzie znalazłam ciemno- szare spodnie, ze skórzanymi wstawkami które będą idealnie pasować do czarnej marynarki Pana Bartka.
DSC_1232
Spodnie te będą się również sprawdzać do eleganckiego, jednak mniej zobowiązującego wyjścia, wraz z musztardowymi butami i paskiem tego samego koloru do kompletu! Idealny komplet do jesienno/ zimowego płaszcza! (Użyj wyobraźni i zamień koszulkę polo na elegancką koszulę, bądź sweterek! )
Panowie, wasz wygląd wcale nie musi odstawać od wyglądu waszych partnerek! Wystarczy poświęcić odrobinę więcej czasu na zakupy i kompletowanie stylizacji, a będziecie równie zauważalni, co wasze piękne partnerki!
DSC_1235
 
Kolejnym sklepem gdzie znaleźliśmy spodnie na poprawiny był Kubenz. Zleźliśmy szare spodnie o jaśniejszym odcieniu które byłyby odpowiednie. Chcąc pokazać Panu Bartoszowi że czarny, w jego przypadku w cale nie znaczy najlepszy. Zaproponowałam całą stylizację- nie zobowiązującą, aczkolwiek elegancką oraz wygodną! Pan Bartosz nie jest zwolennikiem krawatów ani muszek, dlatego zaproponowałam mu dodawanie poszetki do kieszonki marynarki w kolorze koszuli, aby dodać sobie szyku i elegancji!
DSC_1238DSC_1239DSC_1240
 
Jakie są wasze wrażenia z pierwszej męskiej stylizacji na blogu? Ja osobiście czekam na kolejnych odważnych panów, którzy złamią stereotyp że styliści są tylko dla kobiet. Ubieranie was, i widzieć waszą metamorfozę to taka sama przyjemność jak zobaczyć ten błysk w oku u waszych partnerek!
 DSC_1238jdC hętnych zapraszam:
 [contact-form subject='[Fashion Stylist %26amp; Makeup artist’][contact-field label=’Name’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Rodzaj usługi’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Pytanie’ type=’textarea’ required=’1’/][contact-field label=’Zgadzam się na otrzymywanie ofert promocyjnych’ type=’checkbox’/][contact-field label=’Numer kontaktowy’ type=’text’/][/contact-form]  
YouTube
Facebook
Instagram