2018-03-26-11-33-06-kopiaMy, kobiety, na punkcie włosów mamy prawdziwego fioła. Nie do końca wiadomo, skąd nam się to wzięło. Pewne jest to, że zadbane włosy są taką samą wizytówką kobiet, jak piękna cera czy nienaganna sylwetka. Udało mi się znaleźć miejsce idealne, które spełniło moje oczekiwania zarówno w kwestii pielęgnacji włosów, jak i koloryzacji czy cięcia. Jak je odkryłam? Od ponad dwóch lat, jestem stałą klientką Laser DeLux w Kaliszu. Tam też odbyłam pomiędzy ciążami laserowe odmładzanie, mezoterapię czy laserowe usuwanie owłosienia. To ostatnie, niestety musiałam przerwać na czas drugiej ciąży. Po porodzie postanowiłam kontynuować serię zabiegów. W międzyczasie firma zmieniła siedzibę na ul. Majkowską 17a w Kaliszu. Zmieniając lokalizacje sąsiadują z salonem fryzjersko trychologicznym pod nazwą SHADE ( czyt. szade) Jako wierna fanka produktów do włosów marki KEMON (same zobaczcie ich rewelacyjne produkty: @kemonpolska) 1827f766-30a3-4c84-8486-9b7fe021d8d3ogromnie się ucieszyłam, gdy dowiedziałam się, że to właśnie produkty tej marki są używane w salonie. Postanowiłam sprawdzić ( ) co dziewczyny potrafią. Zaczęłam od dość bezpiecznego zabiegu- peelingu skóry głowy. 51c6dad6-361f-4796-9f48-91244a9ceb4fJednocześnie przechodząc zabieg pielęgnacyjny na włosy nouva fibra marki Kemon. Zarówno peeling, jak i fibrę przechodziłam już wcześniej, więc wiedziałam jakiego efektu mogę się spodziewać. Tutaj dodatkowo miałam możliwość przejścia badania trychologicznego zarówno przed, jak i po zabiegu, aby dobrać odpowiednią pielęgnację oraz ocenić jego skuteczność. Efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Po miesiącu postanowiłam ponownie oddać się w ręce Pani Weroniki. Wykonałyśmy koloryzacje i delikatne cięcie.

Efekt koloryzacji był dokładnie taki, jaki prosiłam. Intensywność, ton, przejścia ( a raczej ich brak <3 ) kolor… wszystko bardzo spójne, naturalne. Co jest dla mnie bardzo istotne to koloryzacja możliwie nieniszcząca włosów. Jestem już po umyciu włosów oraz po samodzielnej stylizacji ( po tym procesie jest mi najłatwiej ocenić zmianę moich włosów). Tak lśniące, zdrowe i mocne włosy ostatni raz miałam 10 lat temu, zanim zaczęłam farbować moje włosy! :O Obecny kolor, który posiadam na głowie to naturalny odrost oraz jasne refleksy. Zabieg koloryzacji został wykonany możliwie najniższym stężeniem wody, aby nie niszczyć włosów. Po koloryzacji została nałożona specjalna maska pielęgnacyjna, aby zregenerować moje włosy. (Ideał)

c3b4624b-1b07-427e-93de-2ac4dc566edfTo, na co najbardziej zwracam uwagę, wybierając fryzjera to jego podejście do jakości włosów. Szukam osób, które oprócz efektu WOW, dbają również o kondycje włosów klientki. Szukam osób, które mają pasję do swojego zawodu i bez wątpienia również wiedzę. Cieszę się, że od kilku lat mam szczęście trafiać w same dobre ręce. Odkąd moja potrzeba profesjonalnego dbania o kondycje moich włosów stała się kluczowa, wrosła również moja wiedza i świadomość wykonywanych zabiegów w salonach fryzjerskich. Tym razem wszystko, czego szukam, znalazłam w jednym miejscu. Czuję, że zagoszczę u dziewczyn na dłużej. Dziękuję za piękne włosy, które czuję, że w końcu są częścią mnie.
2018-04-01-21-10-40

YouTube
Facebook
Instagram