DSC_2926.jpgf

Patrząc za okno, aż ciężko uwierzyć, że to już święta. Jednak data nie kłamie 24 Grudzień jest dniem Bożego Narodzenia, w związku z tym wypada złożyć życzenia świąteczne. Tak… tylko co jeżeli mijający rok dał wam popalić i marzycie tylko o tym aby się skończył? Patrząc na listę rzeczy które się wydarzyły w mijającym roku wywołują uśmiech na twarzy i motylki w brzuchu. Działo się wiele pozytywnych rzeczy, jednak ludzie którzy są w okół nas, nie zawsze podchodzą do nas ze szczerym uśmiechem na twarzy. Sporo osób odwraca się, bądź co gorzej, rzuca kłody pod nogi z premedytacją. Co robię? Powtarzam sobie: ” Nie każdy musi Cię kochać, tak samo jak nie każdy musi Cię  nienawidzić. Znajdą się bardziej odpowiednie osoby” Często negatywne rzeczy które spotykają nas na co dzień, jest nam ciężko zaakceptować. Jednak ze zbiegiem czasu dostrzegamy łańcuch wydarzeń które je za sobą pociągnęło. Dobrze? Źle? No kurcze, musi być przez chwile gorzej, aby docenić te lepsze momenty. Osoby które sieją ferment w naszym otoczeniu, pseudo „przyjaciele i znajomi” którzy zapraszają Cię do znajomych na portalach społecznościowych tylko po to, aby śledzić i obgadywać twój każdy ruch. Odkreślam grubą kreską z mojego życia. Niech obserwują, podglądają, komentują-  mnie pozostaje tylko i wyłącznie powiedzenie „cześć” bez większego zaangażowania w rozmowę.

Tym krótkim wstępem życzę wam właśnie: albo twardego serca, albo tyłka! Brnijcie do zamierzonych celów, nie zważając na postronne osoby. Na koniec dnia to ty musisz się czuć ze sobą dobrze, że zrobiłeś wszystko co mogłeś, aby osiągnąć zamierzony cel. Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale na pewno będzie warto!

To są moje życzenia z głębi serca dla Was.  Zapomnijcie o negatywnych rzeczach na te 3 dni w roku i cieszcie się chwilą, którą spędzacie z najważniejszymi ludźmi w waszym życiu.

Wszystkiego najlepszego dla was w te święta!

YouTube
Facebook
Instagram