img_4870

Jeden z ekspertów Fashion Solutions –> https://fashionsolutions.eu/joanna-walczak/ <– Asia jest właścicielką MTM Studio Masaż & Modelowanie sylwetki mieszczącego się w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Sienkiewicza 4. Jak na moich ekspertów przystało, muszę ich przetestować na własnej skórze.?? Nie inaczej było i tym razem. ? U Asi odbyłam serie zabiegów wyszczuplających ale przede wszystkim ujędrniających skórę przy pomocy maszyny LipoMax. Co to za maszyna i jak działa?

LipoMax jako nieliczna maszyna na świecie integruje niezwykle zaawansowane techniki zabiegowe w jednym urządzeniu. W maszynie wykorzystuje się aż 3 technologie:
-RF bipolarny do remodelingu i termolipolizy
-podczerwony laser biostymulujący
-podciśnienie

Kuracja ta, była idealnym uzupełnieniem treningów które wykonuję od czerwca 2016r. z  trenerem personalnym Mateuszem Zwierzem. Wiadomą rzeczą jest, że aktywność fizyczna wspomaga prawidłową jędrność skóry. Jednak gdy jesteś po tak ekstremalnym dla twojego ciała przeżyciu jak ciąża i poród, podczas którego spalanie kaloryczne można przyrównać do przebiegniętego maratonu, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko własnej pracy nad sylwetką.
Zanim przedstawię wam efekty, napiszę wam jak zadziwiająco przyjemny jest sam zabieg! Powiedzenie „Trzeba cierpieć, aby być pięknym” nijak wpisuje się w odczucia podczas zabiegu. Gorzej dzieje się w momencie zakończenia zabiegu- z trudem schodzi się z kozetki ponieważ… można by się relaksować i chudnąć w tej formie cały dzień!

W moim ciele skupiłyśmy się na partiach brzucha, boczków, ud oraz pośladków aby przywrócić im odpowiednią jędrność. Tak, nadal walczę o podniesienie pośladków. Ciężary wróciły  na treningach ze zdwojoną siłą więc działamy w miarę możliwości bez powiększania ud.

Poniżej zobaczycie zdjęcie przed i po serii zabiegów. Mimo szczupłej sylwetki, udało nam się pozbyć sporo cm!
– Talia: -3 cm

a42bd39a-6528-41ee-b73a-f17ffbf78046Widzicie to wgłębienie? ??
– Brzuch: -5 cm (boczki! ????)

d58fb635-4e56-4ded-a270-f8a2c6ece847
– Biodra: -1 cm (ujedrnienie pośladków  ?)

b606a2d8-7e20-4439-bea2-8ec0e13b57d6
– Uda: -2 cm

fb6127cd-dfdd-4381-b2f8-77e2762973ed

Na tym na czym zależało mi najbardziej- boczki zostały ujarzmione! ❤️ A myślałam, że już nic ich nie ruszy! ? Co mnie najbardziej cieszy po zabiegach- jędrność skóry.

img_4849

Dla wszystkich matek, to zdjęcie ze ściśniętą skórą na brzuchu znaczy wiele. Wiedźcie, jest nadzieja! I nigdy nie czekajcie na zakończenie kolejnej ciąży aby „wziąć się za siebie” tylko działajcie po każdej ciąży!(jeżeli planujecie więcej dzieci oczywiście). Nie zapominajcie również aby dbać o nią przed i w trakcie ciąży. Spustoszenie jakie dzieje się w naszym ciele podczas/ po ciąży jest jednocześnie wyjątkowe jako mamy ale i bolesne jako kobiety. Warto cieszyć się rodzicielstwem bez  depresyjnych spojrzeń w lustro.

Zabiegi są świetne dla kobiet które urodziły dzieci, starszych- borykają się z wiotkością skóry, jak i np. przyszłych panien młodych które chcą szybko poprawić jakość swojej skóry a przy okazji stracić kilka cm.
Sama często sceptycznie podchodzę do „rewelacyjnych i szybkich” zabiegów, jednak dzięki tym zabiegom, przekonałam się, że nie powinnam „oceniać książki po okładce” a dopiero gdy ją „przeczytam”.
Cóż mogę napisać jedną rzecz- uzależniłam się. Gorąco WAS zachęcam również do uzależnienia się od czasu tylko dla siebie. Jeżeli towarzyszy mu przy okazji lepszy wygląd- DLACZEGO NIE?!

Na hasło: JOANNA PRZYBYLSKA lub FASHION SOLUTIONS,

przez cały luty 2017 w MTM studio -15% na wszystkie zabiegi i masaże!

Łapcie okazję, lepszej nie znajdziecie aby spróbować czegoś nowego!

 

Ściskam
logo-poziome-duzy-zloty-gradient

YouTube
Facebook
Instagram