djhdhd-001
O tym konkursie dowiedziałam się dopiero w zeszłym roku, jednak w momencie gdy etap zgłoszeń blogów był już zakończony. Pomyślałam sobie: „Spróbuję za rok!” Tak też uczyniłam.
Nowy rok- nowe postanowienia. Stawiam sobie nowe wyzwania i potrzebuje waszej pomocy aby je zrealizować! Pierwszy raz proszę o tego typu pomoc, dlatego też po cichu liczę na wasze wsparcie.
Udział w konkursie. Po co Ci to?fb,k
KATEGORIA:

Tekst Roku: http://www.blogroku.pl/2015/zgloszenie/13,706,Moja-walka-o-idealna-cere

Pomyślałam, że fajnie byłoby się sprawdzić! Jesteście tutaj dla mnie codziennie a ja dla was. Po trzech latach prowadzenia bloga, chyba najwyższy czas przejść test! Test w postaci konkursu na Blog Roku 2015.  Tutaj jest mój drugi dom. Wkładam w niego tyle ile tylko mogę czyli jakieś 70% mojego wolnego czasu Sporo prawda? Stał się on częścią mojego życia, częścią mnie. Nie potrafię zacząć bądź zakończyć dnia bez sprawdzenia aktualności czy przygotowania dla was kolejnego artykułu który was zaciekawi. (Tak, to już nazywa się uzależnienie ) Liczę, że z waszą pomocą uda mi się przejść do kolejnego etapu a co za tym idzie, może i trafić do większej rzeszy nowych czytelników? Byłoby pięknie! <3 Ten rok już jest dla mnie przełomowy. Jak oddziałuje na mnie sukces? Cieszę się nim ogromnie, chodź muszę przyznać że dość krótko, stawiając sobie nowe cele. Jak oddziałuje na mnie porażka? Sprawia, że szukam jej przyczyny którą eliminuję w przyszłości. Zdaję sobie sprawę, jak trudne może być przejście do kolejnego etapu konkursu. Tutaj nic nie jest już zależne ode mnie. Tutaj nie ma głosowania na lajki oraz coraz bardziej powszedniego kupowania lajków w tego rodzaju konkursach, co jest bardzo fair. Tutaj liczy się zaangażowanie i chęć pomocy/ docenienia autora okazanego przez czytelników czyli przez WAS! Wysyłanie SMS, poświęcanie nawet tak niskiej opłaty( na cele charytatywne), często odbija się od ludzi jak o ścianę.(Nie dziwota w dobie ilości próśb wysyłania SMS na różne cele, nie odchodzilibyśmy od telefonów.)  Mogę liczyć tylko i wyłącznie na docenienie mojego bloga właśnie w formie waszej sympatii i dobrej woli. To od was zależy mój los w tym konkursie. Tylko 10 blogów (z każdej kategorii) oraz 30 tekstów przechodzi dalej! Konkurencja? Bardzo różnorodna! Począwszy od blogów bardzo ogólnych o tematyce lifestylowych po blogi modowe, urodowe czy fitnessowe bądź o zdrowym żywieniu. Rozbieżność dość spora jak na kategorię Styl Życia, chyba się zgodzicie? Ponad 350 zgłoszonych blogów tylko w mojej kategorii oraz ponad 200 tekstów! Kto przejdzie dalej? Zadecydujecie WY a następnie w kolejnym etapie jury wybrane przez Galę Twórców 2015.
Styl Życia. Zgłoszonych: 355, III etap: 10

Tekst Roku. Zgłoszonych: 222, III etap: 30

ZAANGAŻOWANIE. Jak pomóc?

– Dołącz do wydarzenia:
– Zaproś znajomych
– Wyślij SMS!

Wszystkie dane do wysłania SMS znajdziecie poniżej:

Bez-nazwy-3aBez-nazwy-2agłosowanie

 

Ściskam :*

logo FS

YouTube
Facebook
Instagram