blogDrugie urodziny bloga.

Miałam nadzieję że uda mi się zrobić coś WOW. Jednak na celebrowanie drugich urodzin i wspólnych osiągnięć przyjdzie jeszcze czas.

Miałam również nadzieję że projekty, nad którymi pracuję i dokonuję ostatecznych czynności, aby przypieczętować nowe, będą zakończone do dnia dzisiejszego.

Życie nauczyło mnie aby nie mówić o rzeczach, do póki nie mają one miejsca.

Ostatni rok był dla mnie zupełnym zaskoczeniem. Rzeczy których się nie spodziewałam poszły zupełnie innym torem niż mogłam przypuszczać!

Brak czasu na cokolwiek, związany jest z natłokiem obowiązków, jak i doszkalaniem moich umiejętności, aby usługi które wam oferuję, były zawsze na najwyższym poziomie!

Dziękuję Wam za wsparcie, za 7000 czytelników na fan page! <3 Za to że czytacie, lajkujecie, komentujecie, oraz udostępniacie rzeczy dodawane na Fashion Solutions!

Blog ten powstał z myślą o was i tak już zostanie! Większość blogów nie 'przeżywa’ drugich urodzin. Ludzie szybko się wypalają i przestają prowadzić swój blog.

Owszem… założenie bloga jest banalnie proste, każdy może to zrobić. Natomiast prowadzenie go sukcesywnie to nie lada wyzwanie, które od dwóch lat ze mną walczy, a raczej z czasem który staram się na niego wygospodarować

Póki co bardzo ogólnie i tajemniczo piszę wam o tym co się dzieje, jednak mam nadzieję że koniec roku, okaże się idealnym czasem na podsumowanie obecnego roku oraz pomoże podjąć plany na przyszłość i zobowiązania które chcę podjąć w stosunku do was!

Wciąż będę was prosić o wsparcie i trzymanie za mnie kciuków!

Pokażcie że tam jesteście. Tam, po drugiej stronie ekranu! Możecie to pokazać w bardzo prosty sposób! Komentarzem, polubieniem, bądź udostępnianiem treści z mojego bloga. Im więcej nas będzie, tym częściej będę organizować różne akcje, podczas których będziecie mogli skorzystać z moich usług za darmo! Na pierwszy rzut idą analizy. Wyłonienie zwycięzcy odbędzie się w Mikołajki!

Życzę wszystkim zainteresowanym POWODZENIA i trzymam kciuki!

[polldaddy poll=8467225]
2-urodziny

YouTube
Facebook
Instagram