Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/joannap1/domains/fashionsolutions.eu/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5033
Fotorelacja z wizyty Skin Ekspert w Ostrowie | Joanna Przybylska

dsc_3879Skóra może być niewątpliwie naszym wielkim atutem jak i największą zmorą. Po trzy dniowej konsultacji Skin Eksperta w Ostrowie (aż nie mogę uwierzyć, jak szybko i intensywnie to zleciało!), chyba najbardziej zadziwił mnie rzeczywisty brak wiedzy kobiet na temat prawidłowej pielęgnacji. Chociaż nie powinno mnie to dziwić! Drogerie oraz media codziennie bombardują nas masą informacji- jak często, skrajnie sprzecznych ze sobą na temat co i jak mamy stosować oraz o tym jak bardzo kosmetyk jest potrzebny naszej skórze, niemal jak nam powietrze do oddychania. Na spotkaniach makijażowych rozmawiamy tylko pobieżnie o pielęgnacji skóry, docelowo skupiając się na makijażu czy to wieczorowym czy nauki dziennego. Zawsze podkreślam, jak ważna jest pielęgnacja skóry, aby odwdzięczyła nam się pięknym i naturalnie wyglądającym makijażem. Zarówno dzięki ogromnej wiedzy Agnieszki Zielińskiej jak i badań urządzeniu VISIA które stanowi idealne uzupełnienie oraz potwierdzenie stanu skóry, Agnieszka dobrała indywidualną pielęgnacje dla każdej klientki. Kilka słów o urządzeniu:

„Zaawansowana technologia zastosowana w systemie Visia firmy CANFIELD dostarcza cennej oceny stanu skóry, którą system wyświetla na monitorze, umożliwia wydruk analizy i śledzi postępy osiągane w trakcie kolejnych zabiegów.”dsc_3722 dsc_3724 Wiecie co jest najlepszym „bajerem” a zarazem najbardziej przerażające w tym wszystkim? Maszyna wychwyci wszystko co jest na twojej skórze.dsc_3733 dsc_3736 dsc_3737Po trzy dniowym „maratonie” poprosiłam Agnieszkę, aby w kilku słowach napisała swoje przemyślenia dot. Ostrowianek które się z nią spotkały.

„W Ostrowie zrozumiałam dlaczego ludzie biorą udział w maratonach. Te 3 dni wycisnęły ze mnie całą energię, a jednak poziom zadowolenia, spełnienia i satysfakcji był wielki ? przez 3 dni rozmawiałam z kobietami o ich skórach, ich problemach i oczekiwaniach. Każda z nich zaczyna na nowo przygodę z pielęgnacją. Tak właśnie, przygodę, bo mam nadzieję, że pielęgnacja skóry stanie się dla nich przyjemnością, zabawą, a przy okazji poprawią jakość swojej skóry. Największą niespodzianką jest to jak nisko my kobiety, płeć piękna oceniamy swoją skórę, jak nie lubimy jej za to jak wygląda. Będę pracowała żeby to zmienić. A Ostrowiankom gratuluję odwagi za chęć zmiany i za pierwsze kroki, które podjęły. Ja trzymam kciuki i wspieram. Dziękuję, że mogłam z Wami spędzić te 3 dni ?”
dsc_3755 dsc_3756 dsc_3906 dsc_3865 dsc_3871 dsc_3892

Od siebie chciałabym podziękować przede wszystkim Agnieszce, która postanowiła przyjąć moje zaproszenie do Ostrowa i rozpocząć, mam nadzieję długofalową współpracę. Nie mniej jednak, chciałam podziękować wszystkim zapisanym na konsultacje osobom, za 100% frekwencję! Jest mi niezmiernie miło, że darzycie mnie oraz mojego gościa tym samym szacunkiem, jakim ja was darzę. Wierzę, że wszystko na tym świecie krąży w okół nas i nic nie ginie. Nie inaczej było i tym razem. Zachęcam wszystkie osoby które skorzystały z ogromnej wiedzy Agnieszki, aby pozostawiły pod tym postem komentarz ze swoimi wrażeniami po spotkaniu ze Skin Ekspertem. Z pewnością pomożecie nie jednej osobie która waha  się, czy warto! Już teraz mogę was zapewnić, że Agnieszka wróci do Ostrowa.  Przy okazji kolejnej wizyty, Agnieszka przeprowadzi dla was również świetne, teoretyczno- PRAKTYCZNE warsztaty! Świetne uzupełnienie wiedzy dla osób które skorzystały z ostatniej wizyty Agnieszki w Ostrowie, jak i dla osób które chcą podszkolić się w domowej pielęgnacji skóry.

W kolejnym poście, podzielę się z wami moją konsultacją, opisaną krok-po-kroku jak ona się odbywa aby rozwiać wasze wszelkie wątpliwości!

Wciąż podekscytowana ściskam :*
logo-poziome-duzy-zloty-gradient

YouTube
Facebook
Instagram