black_friday_sale

Jak się okazuje, Stany nie tylko potrafią zalewać nas negatywnie fast foodami ale wpadli na coś genialnego dla konsumentów oraz gospodarki tworząc Black Friday. O co chodzi?

Black Friday w tłum. na j. polski to po prostu czarny piątek.

Obchodzony jest on w Stanach w piątek po Dniu Dziękczynienia. Własnie w ten dzień, większość sklepów oferuje gigantyczne rabaty na swoje produkty, często sięgające do -70%! Dzień największych wyprzedaży w ciągu roku, jeszcze raczkuje w naszym kraju, jednak w Stanach obchodzony jest on od ponad 70 lat! Piątek ten, rozpoczyna okres przed świątecznej gorączki zakupowej. Jeżeli jeszcze nie myślałaś/-eś o prezentach dla najbliższych, warto byłoby to zrobić do piątku! Jeżeli czyhasz na promocję na stronach w USA, weź pod uwagę, że promocje zaczną się w nocy z czwartku na piątek.

Pamiętasz ten widok? A może twoi rodzice go pamiętają?

Polska, 1981-04. Kolejka przed sklepem monopolowym umr PAP/Ryszard Janowski Dok≥adny dzieÒ wydarzenia nieustalony.

Polska, 1981-04. Kolejka przed sklepem monopolowym
PAP/Ryszard Janowski

Cóż, chyba było bardziej kulturalnie, niż w czarne piątki w Stanach.

black-friday-2016black-friday-wembl_3121002k-large_transqvzuuqpflyliwib6ntmjwfsvwez_ven7c6bhu2jjnt8 black-friday-world-videosixteenbynine1050

Nie myślcie, że będzie łatwo dostać to co pragniecie, chętnych jak widzicie będzie ogrom! 3mam za was kciuki! (Za siebie też)

Ściskam :*

logo-poziome-duzy-zloty-gradient

YouTube
Facebook
Instagram