Każdej mojej klientce polecam, jeżeli ma do wyboru kolor bielizny, niech wybierze biustonosz, bądź majtki w kolorze cielistym.
Dlaczego biały stanik pod białą koszulą to faux pas? Odpowiedź jest bardzo logiczna!
–  W większości przypadków, białe, bądź jasne materiały mają bardzo cienką, przezroczystą strukturę.
Co za tym idzie?
-Widać wszystko co mamy pod spodem. Biały stanik działa w tym przypadku jak zaświecona żarówka, nie ma opcji, aby nie odznaczał się pod koszulą. Natomiast gdy założyły stanik w odcieniu naszej skóry, biustonosz idealnie wkomponuje się w nasz koloryt i będzie tworzyć jedną, spójną bazę pod ubraniem. Bezszwowa, laserowo cięta bielizna, idealnie sprawdzi się jako jedyna pod delikatną tkaniną. Nie odznacza się, i nie rozprasza ludzi przebywających w naszym towarzystwie.
Pewnie nie jedna z was podczas lata, zakładając cielistą bieliznę, czuła że nie do końca spełniała ona swojego zadanie, mianowicie:
– Odcień bielizny był jaśniejszy od koloru naszej skóry, co po części prowadziło do efektu „białej bielizny”
1618021_10152461099701312_8693894086469857350_o 
Nowa linia bielizny NUBIAN SKIN, to bielizna w różnych odcieniach koloru cielistego! Co więcej! Marka stworzyła różne kroje bielizny w wielu odcieniach. Bielizna ta, została stworzona głównie z myślą o kobietach posiadających egzotyczną urodę. Bardzo podoba mi się koncepcja nie retuszowania kobiecego ciała na poniższych fotografiach reklamowych. Pokazują modelki dokładnie takie jakie są! Egzotyczne kobiety mają zupełnie inne budowy ciała, od np. Europejskich. Mają bardzo kobiece krągłości, zarówno jeżeli chodzi o górną jak i dolną partię ciała. Oczywiste jest to że do reklamy zostały zatrudnione kobiecy o typowo nie-modelkowych gabarytach
Linia bielizny nie posiada jeszcze dużej rozmiarówki, jednak do oficjalnego otwarcia sklepu internetowego zostały dwa tygodnie. Marka aby usatysfakcjonować swoje przyszłe klientki, postanowiła zrobić ankietę, którą może wypełnić każdy potencjalny klient.
W ankiecie odpowiadamy na takie pytania jak:
  • Dane adresowe (służące zapewne do analizy rynku)
  • Jaki rozmiar stanika obecnie nosisz?
  • Ile wydajesz na zakup biustonosza?
  • Ile wydałabyś na biustonosz marki Nubian Skin?
  • Czy zapłaciłabyś za biustonosz wykonany na twoją miarę?
  • Ile zapłaciłabyś za biustonosz wykonany na twoją miarę?
Muszę przyznać że założyciele marki dokładnie wiedzą co jest najważniejsze, czyli słuchanie o potrzebach klienta, i dawanie mu tego czego pragnie.
Kolejnym pozytywnym zaskoczeniem okazały się zakupy przez internet. Fotografie zawsze przekłamują kolory, dlatego marka wyszła swoim klientom na przeciw i pod każdym kolorem bielizny, podaje parę przykładów podkładów do skóry, w odpowiednich odcieniach, pasujących do koloru bielizny.
Przykład: Kobieta używająca do wykonania makijażu podkład firmy Estée Lauder o odcieniu Rich Caramel 5W2, powinna wybrać bieliznę w kolorze: Café au Lait <3
Nubianskin The Skin-tones: Café au Lait
Przykładowe podkłady:
Bobbi Brown – Warm Honey
Lancome – 06 Beige Cannelle
Estée Lauder – Rich Caramel 5W2
Benefit Hello Flawless Oxygen Wow – Amber
Chanel Perfection Luminar – 50

DSC_07131
The Skin-tones: Golden “Caramel”
Przykładowe podkłady:
Bobbi Brown skin foundation – Golden
YSL Le Teint Touche Eclat Foundation- Beige 70
Estée Lauder Double Wear – Toasted toffee
MAC Matchmaster – 7
Smash Box Studio Skin – 4.1
Bare Minerals – Warm Tan / Golden Tan
Revlon Photoready – 010 Caramel

The Skin-tones: Sweet, Sweet “Cinnamon” Buns
The Skin-tones: Sweet, Sweet “Cinnamon” Buns
Przykładowe podkłady:
Mac N8/N9/NW45/NW47
Iman Earth 3-4
Bobbi Brown Warm Walnut
Yves Saint Laurent Le Teint in Beige 80
Nars Macao

The Skin-tones: The Darker the “Berry”
The Skin-tones: The Darker the “Berry”
 Przykładowe podkłady:
 
Mac NW50
Iman Earth 6
Blackup HC 14
Laura Mercier Espresso
Bobbi Brown Espresso 10
Yves Saint Laurent Le Teint in Beige 90
 
Mimo, iż mamy XXI wiek, wiem że problem rasistowskiego podejścia do ciemno-skórnych ludzi nadal istnieje i to w najbardziej cywilizowanych Państwach tego świata. Patrząc na tak banalny przykład jak ten u góry, możemy sobie tylko uzmysłowić iż ten problem dotyka miliony ludzi na całym świecie, każdego dnia. Choćby podczas prozaicznego zajęcia, jak kupno bielizny w odpowiednim kolorze. Przez ponad 2 lata miałam okazję pracować z ciemno-skórnymi zarówno kobietami jak i mężczyznami. Sama byłam świadkiem jak byli traktowani przez niektórych klientów słysząc prosto w twarz ” nie chce być przez ciebie obsługiwana bo śmierdzisz”,”…bo jesteś brudna” Ja osobiście uwielbiałam z nimi pracować i przebywać! Mają fajne, bezstresowe podejście do życia, nie boją się powiedzieć prawdy prosto w twarz, a ich poczucie humory i chęć do wygłupów i uśmiechu zawsze poprawiała mi nastrój <3
 
Dla kobiet o jaśniejszym typie urody, firmy takie jak: MySkin bądź BeingU, przygotowały ofertę o bogatszej różnorodności odcieni beżu, nawet w 20 tonach. 
Jestem pewna że każda z was znajdzie bieliznę odpowiednią dla siebie, jeżeli jednak sprawia Ci to problem, zapraszam na wspólne zakupy! Doradzę Ci na które elementy bielizny powinnaś zwracać szczególna uwagę, oraz jak powinna się układać aby nie zaburzyć odpowiednich proporcji twojego ciała!
YouTube
Facebook
Instagram