960x960

Witam was po długiej przerwie z bardzo pozytywnym news’em! Wiele z was pytało się, czy bądź kiedy wracam do Galerii Tęcza prowadzić bezpłatne porady podczas zakupów. Cóż, mogę to już ogłosić oficjalnie:

WRACAJĄ DARMOWE PORADY W GALERII TĘCZA!

Z początkiem jesieni do Galerii Tęcza Kalisz powracają bezpłatne porady stylistki, Joanny Przybylskiej. W każdą środę, w październiku i listopadzie, klienci Galerii Tęcza będą mogli wybrać się na zakupy w towarzystwie fachowca.
Nasza stylistka zabierze na indywidualne zakupy, doradzi w kwestii doboru kolorów, stylu czy fasonu, odpowiednich dla danego typu urody, sylwetki czy też nawet stylu życia. Doradzi również w kwestii wyboru odpowiednich kosmetyków.
Stanowisko stylistki znajduje się tradycyjne, na pierwszym piętrze Galerii, vis a vis salonu Empik. Joanna czeka zarówno na Panie jak i Panów w każdą środę w 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00. Można umówić się wcześniej, na konkretną godzinę, poprzez stronę:

>> http://www.joannaprzybylska.versum.com <<

Przed nami piękna Polska jesień. Pora roku podczas której nosimy coraz więcej warstw, dzięki czemu mamy częściej możliwość na wyrażenie swojego stylu życia, charakteru czy też przynależności kulturowej poprzez nasz ubiór. Często jednak zanim dojdziemy do wprawy w prezentacji swojego wyglądu, dużo błądzimy w stylizacjach nie wiedząc dokładnie co do nas pasuje oraz podkreśla nasze atuty. Tutaj porada stylistki sprawdza się pod każdym kątem. Spotkanie to pozwala zarówno zaoszczędzić czas jak i pieniądze, a wskazówki które przekazuje klientom, owocują podczas kolejnych już samodzielnych zakupów. Jesień to moja ulubiona stylizacyjna pora roku. Można dowolnie łączyć ze sobą różne style poprzez warstwowy ubiór. Dobierać dodatki, które ciekawie uzupełnią nasz wizerunek. Kapelusze, kardigany, szale, rękawiczki, torby czy buty. Moda to zarówno zabawa jak i bardzo poważna sprawa! Możemy czerpać dużą przyjemność z jej komponowania, jak i podchodzić poważnie do kreowania naszego świadomego wizerunku. Jeżeli otwierasz szafę i nie wiesz co na siebie włożyć, co z czym zestawić, bądź zakupy to dla Ciebie udręka, to spotkanie jest dla Ciebie!
Poznaj siebie na nowo w jeszcze lepszej wersji! Zapraszam Cię w każdą środę o pełnych godzinach między 14:00- 19:00. Przekonaj się co z czym się nosi oraz które z obecnie panujących trendów są dla Ciebie!

Ilość miejsc jest ograniczona, więc zachęcam was aby już dziś zarezerwować godzinę w moim kalendarzu na nasze spotkanie.

Do zobaczenia
Joanna Przybylska
Zapraszamy serdecznie do Galerii Tęcza

YouTube
Facebook
Instagram