image

Projektant Stefano Gabbana właśnie  opublikował na swoim Instagramie nowy projekt, kolekcję ubrań: Dolce & Gabbana The Abaya. Kolekcja ta to zbiór kreacji wykonanych z samych żorżet oraz atłasu bogato zdobionych koronką.

Jeżeli myśleliście, że rynek docelowy topowych projektantów to zachód, to bardzo się mylicie. Jak sami podkreślają, fortuna Szejków to najbardziej niewykorzystany rynek który mają do zdobycia. Azja oraz Afryka Północna to rynek na który najwięksi wizjonerzy mody już od lat inwestują pieniądze w pozyskaniu nowych, zamożnych klientów. Nową destynacją stał się Dubai. Najbardziej ekskluzywne miejsca wypoczynkowe, restauracje, butiki w połączeniu z fortuną szejków, tworzą idealną symbiozę. D&G dołączyli do tego grona i dostrzegli potencjał nowego rynku. Stworzyli kolekcję ubrań z myślą o Muzumankach, których religia nakazuje zakrywanie całego ciała włącznie z nakryciem głowy czy częściowym zakryciem twarzy. Sami możecie zauważyć tę tendencję w kolekcjach prezentowanych na Europejskich oraz Amerykańskim Fashion week’u. Coraz więcej pojawia się projektów na długi rękaw czy spódnic do samej ziemi. Prognozy mówią o $484 bilionach, które Muzumanskie kobiety mogą wydać na ubrania oraz buty do 2019r. !!!

Jak sami widzicie, stawka toczy się o ogromne pieniądze. Nie dziwi mnie wiec ich pomysł na tę kolekcję. Moim zdaniem genialny pomysł! A gdybym zmieniła religię, z taką garderobą nie miałabym nic na przeciw aby mieć odsłonięte jedynie dłonie oraz stopy. ?☺️☺️☺️

image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

YouTube
Facebook
Instagram