zrzut-ekranu-2017-02-09-o-12-36-07
Powiedziałaś mu „TAK!” Pierścionek zaręczynowy zagościł na twoim palcu. Rozpoczęłaś przygotowania do ślubu i tutaj przytłoczyła Cię ilość informacji jakie masz do „przetworzenia”. Od czego zacząć i na co zwrócić uwagę podczas budowania wizerunku ślubnego w twój najważniejszy dzień w życiu?

1. Wybór miejsca wesela
rustic-barn-wedding-reception-l-rustic-folk-weddings

Zaskoczyłam Cię tą pozycją umieszczając ją na pierwszym miejscu? Stety- niestety tak już jest. Dobór sukni podyktowany powinien być miejscem w którym planujecie wziąć ślub oraz go celebrować. Istotna jest również ilość obecnych gości. Jeżeli jest to klimatyczny pałac, nie ubierzesz się w zwiewną sukienkę, tylko w elegancką suknie ślubną. A na „wiejskiej sali” lepiej się sprawdzi styl rustykalny czy boho niż drapowana suknia w stylu Dworskim.

2. Wybór stylu dekoracji
5be83a8f0bed117541bfe14520f4d475

Wybór motywu przewodniego uzależniony jest również przede wszystkim od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie. Kolory ścian, zasłon, podłogi oraz całego otoczenia będą grały integralną cześć dekoracyjną. Więc jeśli na sali znajdują się ciężkie bordowe zasłony a na ścianach króluje pomarańcz bądź w najlepszym przypadku beż, nie pozwolisz sobie na turkusowe bądź różowe ozdoby, tylko zmniejszysz dodatkowe ozdoby oraz kolory do minimum. Być może będzie trzeba pomyśleć co zrobić aby trochę stosować ciężkie kolory które już są.

3. Wybór sukienki
11428bf13d9e0bc2476c0e150dfc35d7

Tak! W końcu na temat! ? Wybór stylu sukienki musi być podyktowany:
– Ilościom zaproszonych gości.
– Stylu miejsca w jakim odbędzie się przyjęcie.
– A to wszystko dostosowane do twojego usposobienia oraz sylwetki.

4. Wybór dodatków
7c007de7f044f1aa5249251342de0c9c

Przechodząc Ślubną analizę kolorystyczną ten podpunkt masz już z głowy. Masz wybrane kolory przewodnie oraz biel sukni ślubnej dostosowanej do twojego typu urody. Pamiętaj, że wszystko musi być spójne w jednym stylu począwszy i skończywszy na jednolitej czcionce na zaproszeniach oraz sali.
Więcej na ten temat możesz poczytać tutaj:
>> Ślubna analiza kolorystyczna<<

5. Dostosowanie wizerunku pana młodego.
551878a0db2cbc938221177b1222a034

Oczywiście, że 80% uwagi gości przyciąga Panna Młoda, jednak nie występujesz solo na tej imprezie tylko ze swoim mężem którego się świeżo dorobiłaś. ? Abyście wyglądali jako jedność, wasz wizerunek musi być spójny jednak nie znaczy to aby twój mąż posiadał np. krawat w kolorze przewodnim imprezy. (nie róbcie tego! NIGDY!) Pozwól wyglądać mu stylowo i Gentelmeńsko w świetnie skrojonym garniturze. Od kilku dobrych lat, granaty królują w wyborze panów młodych i bardo dobrze! Pasują do każdego typu urody, gdzie czarny często może przytłoczyć przyszłego męża. Natomiast wspólnym detalem który będzie łączył was w jedność niech będzie twój bukiet ślubny oraz jego butonierka.

To co przeczytaliście to ogromny skrót tego na co warto zwrócić uwagę podczas przygotowań. Jednak już odrobina świadomości w przygotowaniach skutkuje świetnym efektem w finalnym wrażeniu. Dbajcie o każdy jeden mały detal ponieważ to one budują wrażenie pięknej całości.

Ściskam
logo-poziome-duzy-zloty-gradient

YouTube
Facebook
Instagram