Koniec 2019 roku. To był wyjątkowo… dziwny rok. Chociaż mogę śmiało napisać, że był on dla mnie dość trudny. Było wiele wspaniałych momentów, ale i trudnych sytuacji do rozwiązania. Życie prywatne przeplatało się z życiem firmowym bardzo intensywnie. Rok jak rok… podejrzewam, że wiele z nas może się utożsamiać z powyższym stwierdzeniem. Trochę boję się to powiedzieć na głos, ale mam wielkie oczekiwania względem 2020 r. Nie patrzę na niego jak na magię powtarzających się cyfr, ale po prostu… mam SMAKA na spełnienie moich marzeń. Rok ten zacznie się dla mnie niesamowicie. Już w pierwszym kwartale roku, będę prelegentką na Ogólnopolskiej konferencji makijażowej- Makeup Point. Jest to dla mnie niezwykłe wyróżnienie, będąc jedną z 20 Polskich oraz światowych wizażystów współtworzących to wydarzenie i przekazujących swoją wiedzę. Motylki w brzuchu są już od kilku miesięcy, a wydarzenie to będzie za miesiąc! :O W marcu ruszam z 3 edycją mojego autorskiego szkolenia online dla wizażystów WIZAŻ- Jak zamienić pasję w dochodowy biznes. Kwiecień już wiem, że będzie obfitował w szkolenia czyli coś dla mojego umysłu. Po raz drugi wezmę udział w biznesowym mastermind organizowanym na Majorce. (Tak, tej Hiszpańskiej ) Wracam na 2 dni do domu, aby wyruszyć na szkolenie z Izraelskim TOP wizażystą!

 

 

 

Pierwszy kwartał roku jak widzisz zaplanowany dość intensywnie. Jednak zanim wyprzedzę myśli, czas na skupienie się na byciu wdzięcznym za to, co otrzymało się w tym roku…

 

 

 

2019

 

 

 

Od czego zacząć?… Lubie wracać do swoich kanałów społecznościowych. To jest mój wirtualny pamiętnik…

 

 

 

O czym zapomniałam? O tym, że od lutego jestem certyfikowanym Mistrzem wizażystą oraz stylistą zdając Państwowy egzamin i jednocześnie spełniając wieloletnie marzenie. Przeprowadziłam wiele szkoleń wizażowych. Zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Od lutego zajmuję się waszymi brwiami…

 

 

 

Wprowadziłam sześć nowych usług do mojej oferty, aby móc dopieszczać was jeszcze bardziej. Pierwszy raz w mojej wieloletniej karierze, postanowiłam zmienić model biznesowy, wprowadzając stałą usługę, jaką jest Kompleksowa stylizacja brwi czy lifting rzęs. Do tego „dorzuciłam” laminację brwi i stworzyłam z tego trzy pakiety, aby spełnić oczekiwania każdej z was!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten rok upłyną pod znakiem wizualizacji marki oraz polepszaniu aparycji i funkcjonalności studio. Dorobiłam się WIZYTÓWEK! Aby każda z was, mogła się nią podzielić z koleżanką, bądź delikatnie zasugerować naszą pomoc w osiągnięciu lepszej aparycji. Wraz z wizytówkami na salony wjechały również nowe vouchery, które aż kipią swoim luksusowym wyglądem.

 

 

 

 

 

 

PAKIET ŚLUBNY!

Tak! Ten rok był pełen zmian i nowości. Po wielu latach ODMAWIANIA WAM dojazdu stworzyłam usługę, która umożliwia wam osiągnięcie całkowitego ZEN logistycznego w dniu ślubu, ponieważ to ja dojeżdżam na wskazane przez was miejsce przygotowań przed ceremonią zaślubin. Lubię wtedy przekazywać wam spokój i uśmiech w tych stresujących chwilach przygotowań, ponieważ udało mi już się ugasić nie jeden przedślubny pożar!

 

 

 

KWIECIEŃ! To miesiąc moich urodzin. To właśnie wtedy wyjechałam na swój pierwszy mastermind na Majorce. Wróciłam w sam raz na moją imprezę urodzinową. Okrągłe 30 brzmi dumnie, ale i obiecująco. W tym samym miesiącu wzięłam udział w wizażowym konkursie organizowanym przez Makeup Point, którego nie udało mi się wygrać, ale za to otrzymałam specjalny „prezent”, jakiego nie mogłabym wygrać w żadnym konkursie. Moje działania zostały dostrzeżone i docenione przez organizatorów największej konferencji wizażowej w Polsce i dostałam zaproszenie, aby wystąpić przed setkami wizażystów na przyszłorocznej ogólnopolskiej konferencji wizażowej we Wrocławiu! Moje wystąpienie odbędzie się pierwszego dnia tego eventu i otrzymałam aż 1,5h na swój panel ekspercki. (INSANE!)

 

 

 

W czerwcu miałam przyjemność zobaczyć w akcji Rosyjską TOP wizażystkę Yanę Panfilovskaya na warsztatach we Wrocławiu.

 

 

 

Przez wakacje udało mi się spełnić kolejne postanowienia, aby być bardziej aktywna w internecie. Odbyłam z wami kilka świetnych live, które spotkały się z wasza wielką aprobatą, oraz uznaniem topowych osób z branży wizażowej, za co jestem ogromnie wdzięczna i szalenie wzruszona.

 

 

 

We wrześniu ruszyłam z autorskim kursem biznesowym dla wizażystek: WIZAŻ- Jak zamienić pasję w dochodowy biznes. Nie obyło się bez zmiany planów. Kurs miał mieć swoją premierę w sierpniu, jednak natłok obowiązków, nie pozwolił mi wyrobić się ze wszystkim na czas. Jednocześnie jestem szalenie dumna z tego, jaki progres robię dla samej siebie. Dawniej, nie odpuściłabym i za wszelką cenę, wypuściła kurs w czasie, jaki był oryginalnie zaplanowany. „Odpuszczając” widzę, jak dojrzałam, jak potrafię być dla siebie bardziej wyrozumiała i zamiast być na siebie zła, obdarowałam się spokojem i nowym planem realizacyjnym tego przedsięwzięcia. Była to wyjątkowa edycja, ponieważ powiększona o cały panel PRAWNICZY! Który współtworzyłam z Radcą prawnym Kingą Konopelko przez wiele tygodni. 5 tygodniowy (!!!) kurs zakończył się z początkiem listopada. To właśnie w listopadzie obchodziłam 7 lat istnienia bloga Fashion Solutions. Mimo iż nie tworzę na nim tyle treści, ile bym chciała, nadal istnieje!

 

INSTAGRAM @FASHIONSOLUTIONS

 

 

 

Rzecz, którą mogą zrozumieć nieliczni, jednak Ci, którzy posiadają swoje konto na IG i zależy im, na ładnym wyglądzie zrozumieją moją ekscytację, gdy stworzyłam ten FEED ( tablicę, składającą się z 12 kwadratowych mini zdjęć postów, wyglądających jak jedno wielkie zdjęcie) uzyskałam spójność i harmonię, której szukałam od lat! To właśnie na Instagramie znajdziesz najwięcej moich działań i aktualne wiadomości. Jest to dla mnie najszybsza i najbardziej poręczna forma kontaktu z Wami.

 

 

PREMIERA! @JOANNAPRZYBYLSKASTUDIO

MIAŁA MIEJSCE W ZESZŁYM TYGODNIU! Planuję rozdzielić treści związane z życiem studio- STUDIO. Dlatego to właśnie na tym profilu znajdziesz więcej przykładów naszej pracy oraz życia studio a na profilu @FASHIONSOLUTIONS więcej mnie. 3maj kciuki, aby nie brakło mi czasu i zapału do systematyczności w prowadzeniu tych dwóch kont! To wcale nie jest takie proste, a wzbraniałam się z tym dobrych kilka miesięcy! <3

 

 

STUDIO!

Wygląda z dnia na dzień coraz piękniej… (Cóż za skromność ;D ) Zmiany te były w mojej głowie od samego początku powstania studio, czyli…. 2,5 roku temu. Zmieniłam stoliki, pojawiło się główne miejsce dowodzenia, czyli recepcja (w fazie rozwoju ), nowe fotele, fotel kosmetyczny, nowy komputer, drukarka, głośnik, obrazy i rzecz, na którą czekałam chyba najbardziej- ekspres do kawy, aby wizyty w studio stały się dla Was rytuałem, a nie zwykłą usługą. Czeka nas jeszcze kilka zmian i mnóstwo pomysłów na rozwój, jednak na razie, to musi poczekać.

 

W grudniu ostatni raz gościłyśmy w studio Agnieszkę Zielińską- SKIN EKSPERT. Obchodziłyśmy wtedy 3 lata współpracy!

Nie martwcie się, Agnieszka wróci do nas już w marcu. (2-4.03.2020) Zapisy są otwarte właśnie w tym momencie, gdy czytasz ten post!  (Info na Instagramie- relacje)

Jak wspomniałam powyżej, postanowiłam zmienić model mojej firmy i zatrudnić osobę do pomocy, aby wszystkie z was, które są chętne na skorzystanie z naszych usług, miały taką możliwość!

Czas na zrobienie kroku w tył… aby wziąć rozpęd i wygrać bieg w 2020 r. Wygrać bieg o własne marzenia i… bycie szczęśliwym człowiekiem.

Dziękuję Ci za FANTASTYCZNY ROK! Cieszę się, że dzieliłam go razem z Tobą i mam nadzieję, że będziemy mogły się dzielić swoim wsparciem przez kolejnych 366 dni.

Do siego roku!

Serdecznie życzenia od
Joanna Przybylska studio

YouTube
Facebook
Instagram