Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/joannap1/domains/fashionsolutions.eu/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5033
Era Nowych Kobiet w Joanna Przybylska studio | Joanna Przybylska

Wczoraj był bardzo wyjątkowy dzień dla kobiet z Ostrowa. Ruch- Era Nowych Kobiet stworzony przez Joannę Przetakiewicz zagościł w moim studio. Skąd ta inicjatywa?

Kilka tygodni wcześniej otrzymałam telefon od wieloletniej koleżanki Kasi Dominiak z zapytaniem, czy chciałabym wziąć udział w nowym projekcie wzajemnie się wspierającym. Nie zdradziła szczegółów. Powiedziała tylko, że zadzwoni do mnie jej siostra Ola. Tak oto następnego dnia otrzymałam telefon od Oli Macniak. Jak się okazało, liderki Ery Nowych Kobiet (ENK) w Kaliszu. Przedyskutowałyśmy projekt, koncepcje, pamiętam w mojej głowie kłębiące się myśli, czy na pewno mam na to czas. Jeśli mamy organizować warsztaty makijażowe w moim studio wiem, ile pracy wymaga po pierwsze nagłośnienie spotkania, po drugie przygotować i starań, aby spotkanie wyszło profesjonalnie. Postanowiłam, że spróbuje… Takim sposobem od słowa do słowa, od czynu do czynu, zrobiłyśmy pierwsze takie warsztaty w Ostrowie!

Podczas spotkania, uczestniczki dopisały swoją frekwencją. Mimo panującego okresu grypowego udało się dotrzeć 11 uczestniczkom. W spotkaniu uczestniczyły zarówno kobiety z Ostrowa, Kalisza, a nawet Poznania czy Wrocławia!

Włożyły dużo wysiłku, aby dowiedzieć się profesjonalnej wiedzy z zakresu skóry i jej funkcji (Aleksandra Macniak- kosmetolog & wizażystka)

makijażu (Joanna Przybylska)

oraz analizy kolorystycznej ( Kasia Dominiak kolorystka, osobista stylistka & wizażystka)

Przekąski Food by Ann towarzyszyły nam całe spotkanie i były idealnym dopełnieniem kawy oraz herbaty.

A propos kawy, uraczyła nas przepyszną kawą z ekspresu Filiżanka Herbaty. Zadbała również o dobre wspomnienia dzisiejszego spotkania przygotowując gift bag dla uczestniczek w formie aromatycznej herbaty.

Za to o ochłdę wszystkich emocji jakie towarzyszyły nam podczas spotkania zadbała Cisowianka Perlage.

Podczas wykładu Aleksandry mówiono dużo o jej pielęgnacji, co było idealnym wstępem do pokazu makijażu, bo to właśnie od pielęgnacji zaczyna się makijaż. W tym celu zostało użyte serum z wit C + E oraz krem nawilżający z polskiej firmy dermokosmetyków BasicLab. To właśnie oni zadbali o cudowne gift bagi wypełnione kosmetykami dla naszych uczestniczek!

Podczas wykonywania makijażu nie mogło zabraknąć akcentu firmy Golden Rose. W osiągnięciu perfekcyjnego makijażu pomogły nam produkty do makijażu brwi oraz błyszczyk do ust.

Kosmetykami kolorowymi wsparł nas również sklep internetowy puderikrem.pl To właśnie dzięki ufundowanym, kultowym rozświetlaczą marki The Balm- Mary louminaser uczestniczki mogły przejść warsztaty praktyczne i znauczyć się prawidłowo aplikowac rozświetlacz na swojej twarzy! 

Gdy tylko nastąpił konieć pokazu makijażu, do projektu: „STOP burczeniu w brzuchu” niezawodnie spisał się catering restauracji Mellon.

Przez cały czas trwania spotkania, towarzyszyło nam Carpe Diem studio, które jest autorem tej fotorelacji, abyście mogły zobaczyć i poczuć chociaż namiastkę atmosfery jaka nam towarzyszyła.

Tak jak zdjęcia pomagają nam zobaczyć przekaz, tak video pokazuje prawidziwe emocje jakie towarzyszyły temu spotkaniu. Dzięki profesjonalnemu teamu Fly Boys Family będziemy mogły wracać wspomnieniami do tego dnia za każdym razem gdy tylko odtworzymy wideo, które dla nas nagrali. Dzięki wielkie!

Nie zabrakło uroczystych momentów! Z okazji pierwszych urodziny Ery Nowych Kobiet, nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu!

Zakończenie spotkania zwieńczyły prywatne konsultacje z ekspertami oraz wręczenie gitf bagów, którego łączna wartość wyniosła ponad 200 zł!

Bardzo dziękujemy wszytskim patronom naszego spotkania! Bez was to spotkanie nie byłoby takie samo! <3 

Liderki ENK z Ostrowa Wielkopolskiego (Marta Went) oraz Kalisza (Aleksandra Macniak)

Poniżej na zdjęciu to my, autorki tego pozytywnego zamieszania:

Katarzyna Dominiak, Aleksandra Macniak, Marta Went oraz ja- Joanna Przybylska.

YouTube
Facebook
Instagram