2017
Witajcie,
W zeszłym roku, spotykałam się z bardzo smutnym odzewem od was, że bardzo trudno jest się do mnie dostać, ponieważ wszystkie terminy są już zarezerwowane a o moim istnieniu bądź imprezie na którą dostałyście zaproszenie dowiedziałyście się zbyt późno.
W tym roku zmieniłam troszeczkę sposób zapisu. Aby wyjść wam wszystkim na przeciw i nie popadania w paranoję rezerwowania makijażu na rok w przód, postanowiłam:
MAKIJAŻE ŚLUBNE- bez zmian. Panny Młode mogą zapisywać się w każdym momencie do końca Sierpnia 2017. Do tego miesiąca mam ODBLOKOWANE OGÓLNE ZAPISY. Jeżeli interesuje Cię data po 1 Września, poczekaj proszę do kwietnia. Wtedy też będę podejmować decyzję o odblokowaniu dalszych terminów. Panny Młode które są zapisane, przed świętami Bożego Narodzenia otrzymały ode mnie maila informacyjno- podsumowującego. Każda PM która wykonała wszystkie kroki, może być spokojna o swoją wizytę. Osoby które nie otrzymały maila bardzo proszę o niezwłoczny kontakt!
MAKIJAŻE OKOLICZNOŚCIOWE- tutaj nastąpiła znacząca zmiana. Na dzień dzisiejszy można dokonywać zapisów do końca kwietnia. Na kolejne miesiące, można się zapisywać z 3 miesięcznym wyprzedzeniem tj. np: uroczystość jest zaplanowana na:
15 Lipca 2017r. Zatem na makijaż okolicznościowy można się
zapisywać od 1 Kwietnia 2017r. itp.
Nie mam możliwości blokady usługi na dane terminy, dlatego też w kalendarzu będą widnieć dostępne terminy ponieważ są one otwarte dla osób chcących się zapisywać na makijaże ślubne. Jeżeli nastąpi rezerwacja makijażu okolicznościowego z większym niż 3 miesięcznym wyprzedzeniem, nastąpi anulowanie wizyty. W takiej sytuacji najbezpieczniejszą opcją będzie ustawienie przypomnienia w telefonie na pierwszy dzień miesiąca, otwierającego zapis na kolejny, wybrany miesiąc.( 1 Marca na Czerwiec | 1 Kwietnia na Lipiec | 1 Maja na Sierpień etc… Mam nadzieję, że wiele z was będzie pocieszone taką zmianą zapisów. Zapisy na kolejny, 2018r. determinować będzie w dużym stopniu tegoroczna forma zapisu i co okaże się oczywiście dla was wygodniejsze. Liczę na wasz komentarz pod tym wpisem aby wiedzieć, która forma zapisów jest dla was bardziej dogodna. Jeżeli większy odzew będzie za formą zapisów zeszłoroczną, zmienimy ją jeszcze w tym roku
Proszę bacznie obserwować fanpage. Będę o wszystkim informować. Warto również zarejestrować się w kalendarzu wizyt online. Wysyłam systematycznie maile dotyczących tak istotnych informacji.
Bardzo proszę o wzięcie powyższych sugestii pod uwagę, rezerwując termin.
Zapisy oraz wolne terminy dostępne po rejestracji:
Rejestrując się w kalendarzu wizyt online, w każdej chwili możliwy jest podgląd umówionych wizyt jak i historii. Można edytować do woli dogodną godzinę oraz sprawdzać, czy wcześniej zajęty termin przypadkiem się nie zwolnił. Jest to najszybszy sposób aby sprawdzić dany termin. W kolejnych miesiącach, odblokowałam dla was więcej dogodnych godzin w weekendy. Koniecznie SPRAWDŹ!
Bardzo dziękuję za okazany na każdym kroku (z małymi wyjątkami) szacunek dla mnie, mojej pracy oraz czasu. Dzięki temu, kolejny rok nie muszę wprowadzać żadnych zadatków bądź kaucji na poczet makijaży okolicznościowych. Liczę na to, że kolejny bardzo owocny rok przed nami. Osoby które myślą, że jest w porządku kogoś wystawiać do wiatru nie zjawiając się bądź odwołując wizytę w ostatniej chwili mam prośbę.
  1. Postawcie się w tej sytuacji po drugiej stronie.
  2. Będzie mi milej, gdy wybierzecie inną osobą, która wykona dla was makijaż. Szkoda mi moich klientek, którym bardzo zależy na właśnie TYM, ZAJĘTYM terminie.
Jak wspomniałam powyżej, takie sytuacje w minionym roku były wyjątkową rzadkością, którą mogłabym zliczyć na palcach jednej ręki, ale jednak miały one miejsce.
Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ za uwagę, poświęcony czas na przeczytanie tych jakże istotnych informacji oraz za zaufanie oddając się w moje ręce. Obiecuję, że rok 2017 będzie bardzo wyjątkowym rokiem mojego rozwoju dla was oraz oferowaniem unikalnych usług, aby zadowolić każdą osobę która postanowi się ze mną spotkać. Wiem, obietnica dość duża i odważna, jednak wypowiedziana publicznie, zobowiązuje do działań które bardzo chcę zrealizować!
[ninja_form id=8]
AKTUALIZACJA!!!
Zapomniałam dodać bardzo ważną informację. Postanowiłam wprowadzić specjalny kalendarz z listą rezerwową. Lista rezerwowa będzie obejmować 5 osób, którym nie udało się zapisać na dogodny termin. Lista ta nie obowiązuje osób, które już są zapisane, jednak nie na wymarzoną godzinę. Te osoby bardzo proszę o sprawdzanie kalendarza nawet codziennie, jeżeli komuś bardzo zależy. Po ponownym zalogowaniu się w kalendarzu, w każdej chwili można edytować wizytę i zmienić godzinę na bardziej dogodną jeżeli tylko taka się zwolniła. Wracając do osób, którym los tym razem nie dał szczęścia, proszę o wiadomość prywatną poprzez fanpage.
Przykładowa treść wiadomości: (Tak, użyj kopiuj -> wklej )
LISTA REZERWOWA
Bardzo proszę o wpisanie mnie na listę rezerwową na datę:
Mogę przyjść na makijaż zjawiając się do godziny:
Dane kontaktowe:
Tel.
e-mail:
Pozdrawiam
Do zobaczenia!
Ściskam
logo-poziome-duzy-zloty-gradient
YouTube
Facebook
Instagram