chokeryZapewne zwróciłyście na nie uwagę, na zdjęciach celebrytek które coraz chętniej wybierają tę biżuterię zdobiącą ich szyję. Chockery czyli nic innego jak tasiemki obwiązane ciasno wokół szyi. Mogą być zarówno gładkie, z wisiorkiem bądź w koronkowej wersji. Gorący trend rodem z lat 90’tych wrócił do nas już latem zeszłego roku. W Stanach mogliśmy zauważyć go na szyi co drugiej dziewczyny, w tym roku w Polsce trend rozhulał się na dobre.

wspomnienie lat 90’tych

Znalezione obrazy dla zapytania chokery

Kilka wskazówek:

Pięknie podkreślają one SZCZUPŁE I DŁUGIE SZYJE! Pamiętaj, mając „garb” z tyłu szyi, tylko go podkreślisz!

Znalezione obrazy dla zapytania garb tłuszczowy na karku Mając krótka bądź szeroką szyję, również nie będziesz w nich wyglądać korzystnie.

Znalezione obrazy dla zapytania chokerZnalezione obrazy dla zapytania choker

Jeżeli nie masz zbyt dobrych predyspozycji do ich noszenia, wybieraj ich delikatniejsze (cienkie) luźniejsze wersje, które opadają na kości obojczykowe.

Zobaczcie porównanie na Gigi. Jedna szyja, różne ozdoby- różne efekty!gigi

Koniecznie z puszczonymi końcówkami wzdłuż dekoltu! Jak wam się podoba ten trend? Myślicie, że to coś dla was, czy musicie jeszcze dać sobie chwilę aby się z nim oswoić?

Znalezione obrazy dla zapytania chokeryZnalezione obrazy dla zapytania chokeryZnalezione obrazy dla zapytania chokerZnalezione obrazy dla zapytania chokeryZnalezione obrazy dla zapytania chokery

Kilka sklepów w których je znajdziesz:

Polska marka:

 

 

Boscco - bielizna i stroje kompielowe

logo FS

 

YouTube
Facebook
Instagram