DSC_2825fd

Podobno tyje się po świętach… cóż w tym roku jestem wyjątkiem od normy- tyję przed… No dobrze, po świętach nadal będę

A tak całkiem na serio, zostawiam was z ostatnim postem w tym roku Ktoś narzucił mi nowe- wolniejsze tempo po tych wszystkich zwariowanych miesiącach, także wybaczcie moje drogie ale mam bardzo wymagającego klienta, nad którym muszę sprawować pieczę 24/7 Okazał się bardzo „silnym ” wojownikiem w „maratonach które przebiegł ze mną na szpilkach”, jednak czas dać mu odrobinę odetchnąć.

Od 2 tyg.- 4 tyg, czekałam z utęsknieniem na datę 1 Grudnia. Jednak obawiam się, jak długo będę się cieszyć z „wolnego czasu tylko dla siebie”. Obym nie zwariowała bez was po 2 tygodniach! Plany? Przeczytać mnóstwo książek które leżą nawet od roku aby znaleźć chwilę na ich przeczytanie! Nacieszyć się stanem bycia w ciąży.  Mieć czas na chwilę refleksji- tego chyba teraz potrzebuję najbardziej. Chwili aby wszystko przemyśleć/ podsumować… zaplanować! Po czym oczywiście wrócić do was z nową dawką pomysłów i siłą do działania! Zapomniałabym o najważniejszym… nie roztyć się nad programowo!

Mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie i będziecie czekać, aż Junior pojawi się na świecie i pozwoli abym mogła do was wrócić! Pożyjemy- zobaczymy Przez okres ciąży, przetestowałam ciążowe stylizacje, dlatego szykujcie się na kolejną dawkę po tych dwóch, które niczym nie przypominają ciążowych ubrań dostępnych na rynku a mój brzuszek był już całkiem widoczny podczas wykonywania tych zdjęć :

[huge_it_slider id=”2″]

Zapraszam was do zapoznania się ze świątecznymi postami!

https://fashionsolutions.eu/2014/12/19/3546/

oraz sylwestrowymi:

https://fashionsolutions.eu/2014/12/30/nye-outfit/

– W folderze >> makeup by Joanna Przybylska << dodałam dla was mnóstwo nowych przykładów mojej pracy! Klikajcie i komentujcie! Wchodźcie jak tylko będziecie mieć chwilę na fb. Dziewczynom na pewno będzie miło!
– Wciąż będę odpowiadać na wasze wiadomości prywatne poprzez fan page! Piszcie w razie pytań

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

2016

Do końca 2015r. prowadzę zapisy tylko na makijaże ślubne panien młodych na rok 2016.
Z dniem 01 Styczna 2016 otwieram zapisy na makijaż okolicznościowy 2016 (maj- grudzień).

Z dniem 1 Stycznia 2016 otwieram zapisy tylko na makijaże ślubne na rok 2017!

Makijaże okolicznościowe w 2016r. rozpoczynam od maja! (Ślubne od kwietnia) Bardzo mi przykro, jednak w tym roku sezon karnawałowy odpuszczam z wiadomych względów.

Po powrocie, odblokuję również możliwość zapisania się na makijaż okolicznościowy w majowe niedziele (Komunie św. )

Istnieje możliwość umówienia się na wizytę przez internet, do formy której gorąco zachęcam aby zrobić to szybko i mieć pewność dogodnego terminu! Po dokonaniu rezerwacji, dostajecie maila potwierdzającego! Po zalogowaniu, w każdej chwili można również dokonywać zmiany we wcześniej umówionej wizycie oraz podgląd w razie wątpliwości:

[maxbutton id=”51″]

Wszystkie zainteresowane panny młode zachęcam do rezerwacji terminu na makijaż ślubny do końca grudnia aby wybrać dogodne godziny które pozostały wolne w dniu waszego ślubu. Na makijaże próbne, bardzo proszę umawiać się w piątki! Są to póki co jedyne dwa dni dostępne na przyszły rok. Optymalnym wyprzedzeniem terminu makijażu próbnego jest miesiąc przed ślubnym, jednak proszę o dokonanie rezerwacji już dziś!

Bardzo proszę o nie rezerwowanie jakichkolwiek wizyt na pozostałe usługi na przyszły rok. Będę publikować dostępne daty na bieżąco, jak tylko moje samopoczucie będzie wystarczająco korzystne abym mogła zadbać i o was

Chciałam wam bardzo serdecznie podziękować:

– za zaufanie jakim mnie obdarzyłyście w mijającym roku <3
– za każdy uśmiech i życzliwe słowo <3
– za każdą współpracę <3
– za interakcje na fan page <3
– za wasze powroty oraz polecenia <3
– za uznanie <3

– za to że jesteście i to z własnej, nie przymuszonej woli! <3

Każdej osobie która próbowała „psuć mi krew” chciałabym tylko powiedzieć, że prawda zawsze wychodzi na wierzch. „Konkurencja” (czyt. salony kosmetyczne) niech nadal mówią o mnie bzdury- mają one odwrotny skutek od zamierzonego >>opinie<<

Poniżej zostawiam was z moją pierwszą sesją brzuszkową wykonaną… wczoraj! Długo musieliśmy czekać aż brzuszek będzie wystarczająco wielki (W życiu nie sądziłam, że będę czekać na czas w którym mój brzuch będzie się powiększał! )  3majcie za nas kciuki! Przydadzą się bez dwóch zdań! Wracam do was w pierwszym kwartale nowego roku z dużą dawką nowości! <3DSC_2716DSC_2814 DSC_2790DSC_2901

Na nadchodzące święta oraz nowy 2017 rok, pragnę wam życzyć abyście:

Nigdy nie przestały walczyć o siebie jako kobiety.
Spełniały się zawodowo jak mężczyźni.
Zawsze wspinały się o szczebel wyżej niż chcą inni.
Skupiały się na własnym szczęściu i nie zazdrościły innym.
Ciężko pracowały na to o czym marzycie.
Były zawsze kochane i doceniane przez swoich mężczyzn!
Czerpały siły z małych potknięć które towarzyszą nam każdego dnia.
Kochały siebie- ZAWSZE i POMIMO WSZYSTKO!

Pamiętajcie, że jesteście wstanie dać szczęście innym jedynie w momencie jak same będziecie szczęśliwe! <3

Buziaki dla was! :*
Ściskam!

Joanna

PS- Jako przyszła mama, jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o sprawy macierzyńskie/ organizacyjne. Będzie mi bardzo miło jak podzielisz się ze mną swoimi poradami/ doświadczeniem/ perełkami które MUSZĘ posiadać, aby macierzyństwo okazało się prostsze niż wszyscy mówią Możesz to zrobić zarówno poniżej, jak i na fan page pod zdjęciem prowadzącym do tego wpisu! Mile widziane linki do konkretnych rzeczy! <3

Dajcie również znać, co byście chciały zobaczyć po moim powrocie! Z chęcią przygotuję dla was dany temat!

PS2- Zawsze możecie mnie podejrzeć  na prywatnym koncie >>insta<<

YouTube
Facebook
Instagram