SKIN EKSPERT– Agnieszka Zielińska

Kim jest  SKIN EKSPERT?
Ponad 15 lat pracy w koncernach kosmetycznych i farmaceutycznych z markami tj Vichy, La Roche Posay, Skinceuticals, Yves Rocher, Iwostin, Emoilum, Dr Murad, Skincode na stanowiskach w działach sprzedaży i szkoleń.

Członek ESCAD (European Society of Cosmetics and Aesthetic Dermatology), autorka artykułów i porad w telewizji i w prasie kobiecej (Zwierciadło, Cosmopolitan, Viva, Glamour, Vogue.pl itp.)

Na co dzień pracuje w Warszawie, udzielając konsultacji w Instytucie Skin Eksperta. Od dwóch lat przyjeżdza regularnie do Ostrowa Wielkopolskiego zmieniać i pogłębiać wiedzę pielęgnacyjną Ostrowianek.

SKIN EKSPERT o sobie:
Od czterech lat pracuję z kobietami, które chcą zainwestować w swoją skórę. Sprawiam, że skóra kobiet jest zdrowa i piękna. Odkrywam tajniki pielęgnacji, zamieniam kosmetyki w tajną broń kobiecą.

Wyposażona w profesjonalny sprzęt medyczny Visia Canfield, wiedzę z zakresu kosmetologii, biotechnologii, medycyny estetycznej i dermatologii, a także wiedzę biznesową z pracy w koncernach kosmetycznych, mogę z łatwością wybrać najlepsze produkty w kosmetycznej dżungli.

                Skin Ekspert to odpowiedź dla osób, które chcą nauczyć się jak prawidłowo pielęgnować skórę, potrzebują indywidualnej diagnozy skóry i analizy jej potrzeb oraz kompleksowej indywidulanie dopasowanej pielęgnacji. Wszystko to dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości w zakresie czasu i budżetu. Wszystko w ramach autorskiego programu pielęgnacji skóry zgodnie z jej potrzebami.

Agnieszka Zielińska, pierwszy w Polsce Skin Ekspert

 

Prywatna konsultacja ze Skin Ekspertem podczas której Agnieszka:

– przeprowadza szczegółowy wywiad z tobą na temat twojej skóry
– robi przegląd twojej kosmetyczki
– ocenia potrzeby twojej skóry
– wykonuje badanie za pomocą urządzenia VISIA Canfield
– diagnozę skóry (określa jej rodzaj)
– mapę skóry (określa newralgiczne strefy)
– dobiera optymalną pielęgnację w oparciu o potrzeby skóry oraz twój budżet

 

Koszt konsultacji: 320zł

PS- Agnieszka nie jest zrzeszona z żadną marką kosmetyczną. Jako freelancer może sobie pozwolić na wybór najlepiej działających na skórę kosmetyków, dostępnym na całym rynku kosmetycznym.

 

Na konsultacje można się umówić wysyłając wiadomość prywatną poprzez fanpage.
(Proszę w wiadomości wpisać frazę:  SKIN EKSPERT  aby otrzymać dostępne daty oraz godziny spotkań.)
Agnieszka udziela konsultacji raz w miesiącu, w wyznaczonych datach.

Adres spotkań: Makeup studio Joanna Przybylska
63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Różana 29/6

Przeczytaj poniższe artykuły!

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KONSULTACJI?

Jak wygląda konsultacja ze Skin Ekspert?

Efekty pielęgnacyjne