W ramach przygotowań do konsultacji bardzo proszę o :
– Dokładny demakijaż w wieczór poprzedzający wizytę oraz unikanie płatków kosmetycznych/ gąbeczek/ szczoteczek etc. (Więcej informacji na ten temat udzieli Agnieszka  ) Używajcie dłoni!

– W dzień wizyty nie wykonuj makijażu (w miarę możliwości ) bądź zmyj go jak najszybciej przed wizytą nie serwując skórze totalnego hardcoru w postaci podrażnionej skóry od pocierania. Może to wpłynąć na przebieg konsultacji.

– Jeśli borykasz się z problemami skórnymi, przynieś ze sobą wyniki badań które wykonałaś w okresie leczenia oraz w miarę możliwości (na ile pozwoli pamięć) listę kosmetyków/ leków (ich skład INCI- możliwy do znalezienia w internecie wpisując nazwę kosmetyku oraz INCI bądź ingredients, antybiotyków które były stosowane- z jakim skutkiem. Jeżeli posiadasz zdjęcia- twarzy- super. 

– Obecną(!!!) pielęgnację- zabierz kosmetyki bądź ich zdjęcia oraz zdjęcia składu. ( jeżeli nie chcesz wszystkiego brać ze sobą) Składy często są wypisane na pudełkach które wyrzucamy, dlatego znajdź skład w internecie aby usprawnić pracę Agnieszki.

– Zastanów się jaki posiadasz typ skóry, bądź jaki jest jej największy problem (nadmiar sebum, trądzik, wrażliwość, rumień, suchość/ ściągnięcie skóry- kiedy ono osiąga swoje apogeum itp.)

Generalnie proszę przygotwać się najlepiej jak Pani może aby Agnieszka mogła tobie pomóc najlepiej jak potrafi.

Trzymam kciuki!!
Joanna

Agnieszka Zielińska, pierwszy w Polsce Skin Ekspert

Prywatna konsultacja ze Skin Ekspertem podczas której Agnieszka:

– przeprowadza szczegółowy wywiad z tobą na temat twojej skóry

– robi przegląd twojej kosmetyczki

– ocenia potrzeby twojej skóry

– wykonuje badanie za pomocą urządzenia VISIA Canfield

– dobiera optymalną pielęgnację w oparciu o potrzeby skóry oraz twój budżet

Koszt konsultacji: 400 zł
(oszczędzasz 200 zł zapisując się na tą samą konsultacje w Ostrowie niż we Warszawie! (600 zł))

PS- Agnieszka nie jest zrzeszona z żadną marką kosmetyczną. Jako freelancer może sobie pozwolić na wybór najlepiej działających na skórę kosmetyków, dostępnym na całym rynku kosmetycznym.

Przeczytaj poniższe artykuły!

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KONSULTACJI?

Jak wygląda konsultacja ze Skin Ekspert?

Efekty pielęgnacyjne pod okiem Skin Ekspert

YouTube
Facebook
Instagram