1c392596-8ef8-4a6c-8776-5608e9b53b9eJeżeli odpowiedź na pytanie brzmi, NIE. Nie martw się, sama peeling skóry głowy zrobiłam pierwszy raz prawie dwa lata temu. Dlaczego nigdy wcześniej nie usłyszałam o jego konieczności od fryzjerów? Nie wiem!
Jeżeli obserwujesz mnie na Instagramie, zapewne wiesz z relacji, które dodaję, że kilka dni temu byłam na kompleksowej kuracji w jednym z salonów fryzjersko– trychologicznych w Kaliszu.
Zawsze poszukiwałam kompleksowej opieki skóry mojej głowy oraz włosów. Gdy totalnie wysuszyłam moje włosy rozjaśnianiem oraz źle zaaplikowana płukanką octową zaczęłam szukać pomocy w gabinetach fryzjerskich.87102bbd-587c-4f25-bd6c-7a1273d0d09f To właśnie wtedy poznałam produkty marki Kemon, którym jestem wierna od dwóch lat. ) Gdy dowiedziałam się, że nowo otwarty salon SHADE w Kaliszu pracuje na produktach właśnie tej marki, umówiłam się na wizytę. Zaczęliśmy od badania trychologicznego. Zawsze chciałam go zrobić. )7c217e26-07c1-4989-9649-2a814b5835ef Miało ono miejsce w salonie Laser DeLux Kalisz, z którym Shade współpracuje. Po diagnozie okazało się, że skóra mojej głowy potrzebuje oczyszczenia. Dodatkowo korona mojej głowy była bardzo słabo ukrwiona co było widać gołym okiem, ponieważ skóra była biała, a nie różowa. Powiedziałam o swoich oczekiwaniach względem włosów, a Panie dobrały mi odpowiednią pielęgnację i zaproponowały, abyśmy zaczęły kurację właśnie od peelingu skóry głowy.

eb987721-3ba1-4ca2-96da-ec892949cbd7
Peeling marki Eliokap, który został użyty to peeling enzymatyczny. Ma on za zadanie usunąć suche skórki i odświeżyć skórę głowy po kosmetykach do pielęgnacji włosów (szampony, odzywki, pianki, żele, lakiery etc. ). Dzięki oczyszczonej skórze głowy, cebulki włosa lepiej funkcjonują (włosy nie wypadają, a skóra głowy nie przetłuszcza się tak często), włosy są bardziej odbite u nasady a kosmetyki, które nakładamy na skórę głowy, lepiej się wchłaniają i działają na skórę naszej głowy. Co za tym idzie, również na nasze włosy. Peelingowi towarzyszy nieodzowny masaż skóry głowy dzięki któremu, poprawia się ukrwienie naszej skóry głowy. Po peelingu badanie zostało powtórzone, aby zobaczyć rezultat. Tak jak różnice odczujemy od razu, tak efekt na skórze głowy jest widoczny podczas badania. Poprawa była bardzo duża, chociaż odstęp czasowy od ostatniego peelingu był zbyt długi i na pewno potrzebuję powtórzenia peelingu w najbliższym czasie. Jeżeli samym wpisem Cię nie zachęciłam do spróbowania, to oferta, którą dla Ciebie przygotowałam wraz z uprzejmością salonu Shade Cię przekona.
NA hasło: Joanna Przybylska, badanie trychologiczne możesz odbyć za darmo! <3

51c6dad6-361f-4796-9f48-91244a9ceb4f
Wystarczy, że przy zapisie powiesz, skąd dowiedziałaś się o ofercie. Peeling skóry głowy to koszt 79 zł. Po perypetiach z płukanką octową, sama przestałam eksperymentować z domowymi zabiegami na włosy. ;P Różnicę w kondycji moich włosów widać na pierwszy rzut oka. Jednak nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa! Brakuje mi jeszcze 10 cm pięknych, lśniących i zdrowych włosów!
Daj znać, jeżeli jesteś ciekawa moich wszystkich nawyków w utrzymaniu pięknych włosów oraz jakie zabiegu u mnie sprawdziły się najlepiej!

YouTube
Facebook
Instagram