Najczęściej zadawane pytania

1. Gdzie mogę znaleźć ceny poszczególnych usług?

Aby dowiedzieć się cen oferowanych przeze mnie usług, bardzo proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną na fan page:  6c710e2ad2a7fed7d72be87bc5e7f7f8.png_srz_p_50_50_75_22_0.50_1.20_0

duofront11057833_819965858056440_264472577224537079_n

1. Na jakich kosmetykach pracujesz? 

Nie pracuję na jednej marce kosmetyków. Wybieram perełki poszczególnych marek które spełniły moje wymagania. Pracuję między innymi na kosmetykach marek: MAC, Chanel, Urban Decay, Anastasia Beverly Hills, Artdeco, Sephora, Kryolan, Zoeva itp.

2. Jak przygotować się do makijażu?

Najlepiej 3-2 dni przed ustalonym terminem na makijaż wykonasz delikatny peeling enzymatyczny oraz regulację brwi. Twarz podrażniona różnymi zabiegami w dniu wykonywania makijażu może być przyczyną krótkotrwałości makijażu. Natomiast odpowiednio przygotowana, odwdzięczy Ci się długotrwałym efektem bez poprawek!

Jeżeli planujesz różne maseczki przed tym ważnym dniem, również wykonaj je na min 3-2 dni przed ślubem!

PANNY MŁODE- Udajcie się do kosmetyczki kilka miesięcy przed ślubem w celu ustalenia sposobu oraz przebiegu leczenia bądź oczyszczania/ nawilżenia skóry twarzy oraz dekoltu.

Pamiętajcie- jeżeli macie problemy z przebarwieniami, świetnie się sprawdzą różnego rodzaju kwasy nałożone na skórę bądź zabiegi wykonane laserem, jednak mogą być one wykonywane jesienią/ zimą, bądź wczesną wiosną. Po takim zabiegu należny unikać słońca, aby nie powstały nowe przebarwienia!

3. Czy przed makijażem ślubnym, muszę umówić się na makijaż próbny- ślubny?

Stałe klientki wiedzą, że nie podejmuję się w ryzyka wykonania makijażu ślubnego, bez wcześniej wykonanego makijażu próbnego. Decydując się abym to ja wykonała makijaż w dniu twojego ślubu, automatycznie decydujesz się na pakiet

Makijaż próbny:

Podczas niego sprawdzasz jak się będzą zachowywały kosmetyki na twarzy. Czy na pewno odpowiada ci taka ilość rzęs, intensywność cieni, różu czy pomadki. Może wystąpić również alergia na jakikolwiek składnik kosmetyków- w dniu ślubu nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć, dlatego nie ryzykuje jako wizażystka i nie wykonuje makijaży ślubnych, bez wcześniejszych próbnych.  Testujesz go na 100 rożnych sposobów i masz pewność jak będzie się trzymał podczas wesela, stresu i emocji Przeważnie wykonując makijaż ślubny panna młoda mówi mi czy wszystko odpowiadało jej w 100% czy może chce zmienić usta z nude na np. fuksję. Wracając do domu robi masę zdjęć i ma bliskich wokół którzy wyrażają swoją opinie. Bez makijażu próbnego niestety po części idziemy na żywioł.
Zdążyła mi się sytuacja w której właśnie dzięki makijażowi próbnemu dowiedziałyśmy się ze połączenie utrwalacza oraz PH skóry przyszłej panny młodej, zważył makijaż. Dzięki temu miałyśmy szansę zareagować natychmiastowo, a w dniu ślubu utrwaliłam makijaż innym produktem i panna młoda cieszyła się trwałym makijażem do białego rana.

4. Czy makijaż wykonywany w godzinach przedpołudniowych będzie mi się trzymał całą noc?

Jeżeli spełnisz warunki punktu nr. 2 mogę Ci to zagwarantować iż nie mając większych problemów z cerą, spokojnie przetrwa całą noc bez poprawek lub z delikatną korektą bibułek matujących oraz pomadki na usta. Przed nałożeniem kosmetyków kolorowych, nakładam bazę aby kontrolowała produkcję sebum w naszej skórze, natomiast po zakończonym makijażu, utrwalam go z zewnętrznej strony fixerem, który pomaga cieszyć się długotrwałym efektem.

W oparciu się faktami, pomogą Ci opinie moich klientek: >>Opinie<<

5. Wpierw Wizażysta czy Fryzjer?

Aby makijaż był długotrwały, nie można go wystawiać na czynniki zewnętrzne które staną się szokiem dla naszej cery. Pod wpływem ciepła z suszarki, nasza twarz zaczyna nadprodukcje sebum, co nie sprzyja kosmetykom nałożonym na twarz, więc w miarę możliwości wpierw fryzjer, później wizażystka. (Najlepiej jest dać min 15-20 min odpocząć skórze twarzy, aby powróciła do normalnego trybu.)

6. Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin makijażu?

Każda pora roku rządzi się różnym: większym bądź mniejszym natłokiem imprez. Najlepiej umówić się w momencie, jak tylko będziesz mieć potwierdzone wyjście. Do końca każdego roku, otwarte są zapisy na przyszły rok tylko dla panien młodych! Z dniem 1 Stycznia nowego roku, rozpoczynam zapisy również na makijaże okolicznościowe na dany rok.

7. Jak mogę umówić się na wizytę?

Wychodząc na przeciw moim klientom, uruchomiłam możliwość rezerwacji wizyt online! Wystarczy raz się zarejestrować, aby samodzielnie rezerwować, edytować oraz sprawdzać wizyty! Dodatkowo system wysyła powiadomienia mailowe o rezerwacji, jak i mail oraz SMS na 5 dni przed wizytą, w celu potwierdzenia naszego spotkania.

Rezerwacji można dokonać klikając przycisk w prawej kolumnie strony.

Rezerwacja online

DSC_5142 kopia

1. Jak przygotować się do Analizy kolorystycznej?

Kluczowym warunkiem wykonania prawidłowej  Analizy kolorystycznej jest:

  • – Wstrzymanie się od jakiegokolwiek opalania(min 2 tygodnie przed wykonaniem analizy)
  • – Makijaż zmyj dokładnie wieczorem w przeddzień analizy. W dniu analizy nakremuj delikatnie twarz kremem nawilżającym, następnie nadmiar zbierz chusteczką.
  • – Świeża twarz, bez oznak zmęczenia, alergii lub w trakcie choroby. Jeżeli nie czujesz się najlepiej skontaktuj się ze mną w celu przełożenia spotkania!
  • –  Jeżeli farbujesz włosy, przyjdź z możliwie widocznym odrostem, bądź kilkoma zdjęciami sprzed rozpoczęcia twojej przygody z farbą do włosów, bądź z twoją przygodą z koloryzacją

Usługę tą wykonuje się bez makijażu, aby prawdziwy pigment skóry pomógł nam w identyfikacji prawidłowych kolorów. Załóż top z odsłoniętymi ramionami.  Im więcej odsłoniętej skóry przy twarzy, tym lepszy wynik analizy. Usługa powinna być wykonywana przy naturalnym świetle, jednak posiadając odpowiednie oświetlenie emitujące dzienną barwę, analizę kolorystyczną mogę przeprowadzić nawet w godzinach wieczornych.

2. Ile czasu trwa analiza kolorystyczna?

Przygotuj się na spotkanie trwające ok. godziny.

3. Czy analizę kolorystyczną robi się raz na całe życie?

Odpowiedź niestety brzmi nie. Dlaczego?

Wystarczy zmiana koloru włosów aby dodać nowe tony do gamy kolorów wybranych podczas pierwszego spotkania z kolorystą. Ponadto z każdym rokiem, nasza uroda się zmienia, dlatego warto raz do roku bądź przy zmianie wizerunku udać się do kolorysty w celu sprawdzenia/ potwierdzenia typu urody.

duofront

W przeciwieństwie do analizy kolorystycznej, jej ślubna wersja wręcz wymaga aby mieć makijaż. W końcu dobieramy odpowiednią biel oraz kolory przewodnie pod „gotową pannę młodą” Kolor skóry, również powinien odpowiadać temu, który będzie w dniu ślubu.