1. Gdzie mogę znaleźć ceny poszczególnych usług?

Ceny wszytskich usług są uwzględnione w menu- OFERTA oraz w kalendarzu wizyt online

1. Na jakich kosmetykach Pani pracuje? 

Kosmetyki, które używam wykonując makijaże to kosmetyki sprawdzone i selekcjonowane przez wiele lat mojej pracy. Zawartość mojego kufra stanowią zarówno produkty selektywne, średniopółkowe jak i luksusowe.

2. Jak przygotować się do makijażu?

Najlepiej 3-2 dni przed ustalonym terminem na makijaż wykonasz delikatny peeling enzymatyczny oraz regulację brwi (zapraszamy! ). Twarz podrażniona różnymi zabiegami w dniu wykonywania makijażu może być przyczyną krótkotrwałości makijażu. Natomiast odpowiednio przygotowana, odwdzięczy Ci się długotrwałym efektem bez poprawek!

Jeżeli planujesz różne maseczki przed tym ważnym dniem, również wykonaj je na min 2 dni przed spotkaniem!

PANNY MŁODE- Udajcie się do kosmetyczki lub SKIN EKSPERT kilka miesięcy przed ślubem w celu ustalenia sposobu oraz przebiegu leczenia bądź pielęgnacji skóry twarzy oraz dekoltu.

Pamiętajcie- jeżeli macie problemy z przebarwieniami, świetnie się sprawdzą różnego rodzaju kwasy nałożone na skórę, jednak mogą być one wykonywane jesienią/ zimą, bądź wczesną wiosną. Po takim zabiegu należny unikać słońca, aby nie powstały nowe przebarwienia!

3. Czy przed makijażem ślubnym, muszę umówić się na makijaż próbny- ślubny?

Tak! Koniecznie! Najlepiej jest się umówić w każdy piątek z 2 miesięcznym wyprzedzeniem przez kalendarz online.

Makijaż próbny:

Podczas niego sprawdzasz jak się będzą zachowywały kosmetyki na twarzy. Czy na pewno odpowiada Ci dana ilość rzęs, intensywność cieni, różu czy pomadki. Może wystąpić również alergia na jakikolwiek składnik kosmetyków- w dniu ślubu nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć, dlatego nie ryzykuje jako wizażystka i nie wykonuje makijaży ślubnych, bez wcześniejszych próbnych.  Testujesz go na 100 rożnych sposobów i masz pewność jak będzie się trzymał podczas wesela, stresu i emocji Przeważnie wykonując makijaż ślubny panna młoda mówi mi czy wszystko odpowiadało jej w 100% czy może chce zmienić usta z nude na np. fuksję. Wracając do domu robi masę zdjęć i ma bliskich wokół którzy wyrażają swoją opinie. Bez makijażu próbnego niestety po części idziemy na żywioł.

Zdążyła mi się sytuacja w której właśnie dzięki makijażowi próbnemu dowiedziałyśmy się ze połączenie utrwalacza oraz PH skóry przyszłej panny młodej, zważył makijaż. Dzięki temu miałyśmy szansę zareagować natychmiastowo, a w dniu ślubu utrwaliłam makijaż innym produktem i panna młoda cieszyła się trwałym makijażem do białego rana.

4. Czy makijaż wykonywany w godzinach przedpołudniowych będzie mi się trzymał całą noc?

Jeżeli spełnisz warunki punktu nr. 2 mogę Ci to zagwarantować, że nie mając większych problemów z cerą, spokojnie przetrwa całą noc bez poprawek lub z delikatną korektą bibułek matujących oraz pomadki na usta. Przed nałożeniem kosmetyków kolorowych, nakładam bazę aby kontrolowała produkcję sebum w naszej skórze, natomiast po zakończonym makijażu, utrwalam go z zewnętrznej strony fixerem, który pomaga cieszyć się długotrwałym efektem.

W oparciu się faktami, pomogą Ci opinie moich klientek: >>Opinie<<

5. Wpierw Wizażysta czy Fryzjer?

Aby makijaż był długotrwały, nie można go wystawiać na czynniki zewnętrzne które staną się szokiem dla naszej cery. Pod wpływem ciepła z suszarki, nasza twarz zaczyna nadprodukcje sebum, co nie sprzyja kosmetykom nałożonym na twarz, więc w miarę możliwości wpierw fryzjer, później wizażystka. (Najlepiej jest dać min 15-20 min odpocząć skórze twarzy, aby powróciła do normalnego trybu.)

6. Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin makijażu?

Pakiety ślubne odblokowywane są w ostatnim kwartale roku poprzedzającego. Po miesiącu od odblokowania zapisu na Pakiety ślubne, można się zapisać na makijaże ślubne ( I połowa roku) oraz w pierwszym kwartale roku docelowego na II połowę roku. Makijaże okolicznościowe odblokowywane są z 2 miesiecznym wyprzedzeniem. zawsze 1 dnia miesiąca o g. 9:00.

7. Jak mogę umówić się na wizytę?

Rezerwacja wizyt w kalendarzu online! Wystarczy raz się zarejestrować, aby samodzielnie rezerwować, edytować oraz sprawdzać wizyty! Dodatkowo system wysyła powiadomienia mailowe o rezerwacji, jak i mail oraz SMS na 5 dni przed wizytą, w celu potwierdzenia naszego spotkania.

1. Jak przygotować się do Analizy kolorystycznej?

Kluczowym warunkiem wykonania prawidłowej  Analizy kolorystycznej jest:

  • – Wstrzymanie się od jakiegokolwiek opalania(min 2 tygodnie przed wykonaniem analizy)
  • – Makijaż zmyj dokładnie wieczorem w przeddzień analizy. W dniu analizy nakremuj delikatnie twarz kremem nawilżającym, następnie nadmiar zbierz chusteczką.
  • – Świeża twarz, bez oznak zmęczenia, alergii lub w trakcie choroby. Jeżeli nie czujesz się najlepiej skontaktuj się ze mną w celu przełożenia spotkania!
  • –  Jeżeli farbujesz włosy, przyjdź z możliwie widocznym odrostem, bądź kilkoma zdjęciami sprzed rozpoczęcia twojej przygody z farbą do włosów, bądź z twoją przygodą z koloryzacją

Usługę tą wykonuje się bez makijażu, aby prawdziwy pigment skóry pomógł nam w identyfikacji prawidłowych kolorów. Załóż top z odsłoniętymi ramionami.  Im więcej odsłoniętej skóry przy twarzy, tym lepszy wynik analizy. Usługa powinna być wykonywana przy naturalnym świetle, jednak posiadając odpowiednie oświetlenie emitujące dzienną barwę, analizę kolorystyczną mogę przeprowadzić nawet w godzinach wieczornych.

2. Ile czasu trwa analiza kolorystyczna?

Przygotuj się na spotkanie trwające ok. godziny.

3. Czy analizę kolorystyczną robi się raz na całe życie?

Odpowiedź brzmi nie. Dlaczego?

Wystarczy zmiana koloru włosów aby dodać nowe tony do gamy kolorów wybranych podczas pierwszego spotkania z kolorystą. Ponadto z każdym rokiem, nasza uroda się zmienia, dlatego warto raz do roku bądź przy zmianie wizerunku udać się do kolorysty w celu sprawdzenia/ potwierdzenia typu urody.

ŚLUBNA ANALIZA KOLORYSTYCZNA

W przeciwieństwie do analizy kolorystycznej, jej ślubna wersja wręcz wymaga aby mieć makijaż. W końcu dobieramy odpowiednią biel oraz kolory przewodnie pod „gotową pannę młodą” Kolor skóry, również powinien odpowiadać temu, który będzie w dniu ślubu.

YouTube
Facebook
Instagram