” Gorąco polecam usługi p. Aśi. Bardzo miła atmosfera oraz pełen profesjonalizm świadczonych usług! Dla wszystkich niezdecydowanych – z czystym sumieniem polecam! Czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę!”

– Ewelina S.

Jestem pasjonatką mody oraz makijażu. 11 lat temu swoją pasję zamieniłam w sposób na życie. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jako ekspertka jestem zapraszana do gościnnych wystąpień na konferencjach wizażowych, w TV oraz publikacji w magazynach.

Zamiłowanie do piękna pojawiło się u mnie już w dzieciństwie, kiedy to organizowałam pokazy mody, a także interesowałam się kosmetykami do makijażu. Siedem lat temu, postanowiłam przekazać swoją wiedzę szerszej grupie pasjonatów w formie bloga. Po wielu latach życia za granicą, postanowiłam wrócić i zawalczyć o własny sposób na życie, tu, w Polsce. Po powrocie słyszałam wielokrotnie, że „się nie da”, że mój pomysł na siebie nie wypali, że mam sobie dać spokój… Nie minęło jednak dużo czasu, a moje plany stały się rzeczywistością.

„Pierwszy raz skorzystałam z pomocy stylistki i jestem bardzo miło zaskoczona i zadowolona. Joasia przygotowała się do spotkania profesjonalnie… chętnie dzieliła się swoją wiedzą jak i co połączyć, by wyglądać extra…  Joasia jest profesjonalistką, jest szybka i zdecydowana w swoich wyborach, Kompetentna i rzeczowa… Współpraca z Joasią to czysta przyjemność. Gorąco polecam.”

– Marta K.

Dziś pokazuję innym kobietom z miłości i szacunku do własnego ciała, jak umiejętnie go podkreślić oraz wydobyć jego piękno. Jak łatwymi trikami wyrównać proporcje sylwetki a kolorami umiejętnie podkreślić typ urody. Przez cały okres mojego osobistego rozwoju stałam się nie tylko stylistką oraz wizażystką, ale również kolorystką, mistrzem kreowania wizerunku ślubnego, fotografem, grafikiem, jak i businesswoman osiągając stabilną pozycję lidera na rynku.

Pełen profesjonalizm, super atmosfera, gwarancja zadowolenia z pracy Asi!!  Polecam wszystkim kobietom, które nadal się wahają, spokojnie możecie oddać się w ręce profesjonalistki.

– Natasza Ch.

Uczę wizażystki zarówno tego, jak wykonywać świetne makijaże, jak i prowadzenia biznesu od podszewki. Szkolenia, które prowadzę, są autorskie i innowacyjne. Opierają się na przykładach z życia wziętych, dzięki czemu są rzeczywistym kompendium wiedzy o prowadzeniu biznesu w branży wizażowej. Szukasz solidnego kopa motywacyjnego i gotowego sposobu na zmianę pasji w dochodowy biznes? Odważ się sprawić, aby twoje cele stały się czynami!

„Asia to profesjonalistka w każdym calu. Pędzle w jej rękach potrafią wyczarować cudowny makijaż, w którym poczujesz się wyjątkowo. Kosmetyki z najwyższej półki do tego talent Asi oraz słowa „rób co chcesz” i wychodzisz odmieniona 

– Ilona N.

„Potwierdzam wszystko to co dziewczyny napisały poniżej. Aśka jest świetną perfekcjonistką i polecam gorąco każdą usługę  Już szykuję się na moją trzecią  Jest naprawdę warto 

– Izabela A.

Dziś, bogatsza o lata doświadczenia, wciąż pielęgnuję w sobie pasję oraz chęć rozwoju. Wciąż szukam nowych rozwiązań, technik, sposobów aby nie rezygnować z jednego z najprzyjemniejszych aspektów mojego zawodu- samorozwoju. Uczę się od najlepszych, jednoczesnie sama wynajdując autorskie techniki pracy eksperymentując z fasonami ubrań czy kosmetykami. Jak się szkolić to u najlepszych! Tak własnie jestem absolwentką masterclass u Mario Dedivanovic (wizażysta Kim Kardashian West) czy Olgi Tomina. 

 

„Miałam przyjemność korzystać z usług Pani Asi, po prostu mogłabym pisać i pisać same pozytywne rzeczy, ale powiem to w dwóch słowach pełen profesjonalizm! Nic dodać – nic ująć. Polecam na 100%

– Kasia A.

Fashion Solutions by Joanna Przybylska w liczbach:

Liczba czytelników

Artykułów na blogu

odwiedzin bloga

YouTube
Facebook
Instagram