Joanna-Przybylska-stylistka

Joanna Przybylska, jako wieloletnia Stylistka mody oraz Wizażystka zdobywająca wykształcenie w tych dziedzinach zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, postanowiłam założyć blog aby móc przekazywać moją wiedzę większej grupie ludzi. Wszystko rozpoczęło się dokładnie 21 Listopada 2012 roku wraz z publikacją pierwszego postu. Z czasem oprócz wiedzy oraz inspiracji, zaczęłam również publikować efekty mojej pracy. imageMoje zamiłowanie do mody oraz wizażu pojawiło się już w dzieciństwie. Dzięki czemu od początku miałam jasno sprecyzowany kierunek mojej edukacji. Pamiętam przebieranie się w mamy ubrania, organizowanie pokazów mody czy proszenie bliskie ciocie o kosmetyki których już nie używały. Dziś moja pasja stała się sposobem na życie, które szalenie mnie cieszy i sprawia mnóstwo radości. Jako Stylistka działam od 2009r. Zawód Stylisty był dla mnie tak wielkim priorytetem, że przez wiele lat nie dopuszczałam do siebie mojej drugiej pasji, która jak się okazało wcale nie koliduje z modą, wręcz przeciwnie! Stanowi jej piękne uzupełnienie.  Dlatego też od 2013r. poszerzyłam moją działalność również o wizaż który jest moją pasją (w praktyce ) od ponad 14 lat! Rozpoczęła się wraz z niebieskim, perłowym cieniem do powiek oraz maskarą w tym samym kolorze Były to moje pierwsze kupione kosmetyki kolorowe. ?  Od 29.02.2016 stałam się również mamą Michała Juniora. Nie od dziś wiadomo, że człowiek mający pasję do tego czym się zajmuje, robi to całym sercem. Tak też się dzieje podczas moich spotkań z klientami. Pragnę aby każdy z nich był w 100% usatysfakcjonowany z moich usług. Nie mogłabym pominąć tutaj moich wiernych czytelników którzy są ze mną każdego dnia. Blog jest dla mnie formą przekazu wiedzy zarówno modowo- urodowej jak i mojego pomysłu na życie. Dziś wiem, że decyzja o założeniu bloga do której dojrzewałam dwa lata, była najlepszą jaką mogłam podjąć. To właśnie dzięki blogu oraz rzeszy fanów, wymagam od siebie codziennie więcej oraz mogę śmiało napisać- to dzięki wam mój rozwój z artykułu na artykuł, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok, podąża w kierunku o którym nawet nie marzyłam jeszcze jakiś czas temu. Tutaj jest mój drugi dom.

Witam i zapraszam Cię z otwartymi ramionami

logo FS


 

Pełna oferta Portfolio

6c710e2ad2a7fed7d72be87bc5e7f7f8.png_srz_p_50_50_75_22_0.50_1.20_06fdc086063e2ceef5288384a649feccb.png_srz_p_50_50_75_22_0.50_1.20_0a59b4c78d9719823538e700cd2a6105e.png_srz_p_50_50_75_22_0.50_1.20_0

” Gorąco polecam usługi p. Aśi. Bardzo miła atmosfera oraz pełen profesjonalizm świadczonych usług! Dla wszystkich niezdecydowanych – z czystym sumieniem polecam! Czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę!”

– Ewelina S.

Jestem pasjonatką mody oraz makijażu. Prawie 10 lat temu swoją pasję zamieniłam w sposób na życie. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jako ekspertka jestem zapraszana do gościnnych wystąpień w TV oraz publikacji w magazynach. 

Zamiłowanie do piękna pojawiło się u mnie już w dzieciństwie, kiedy to organizowałam pokazy mody, a także interesowałam się kosmetykami do makijażu. Sześć lat temu, postanowiłam przekazać swoją wiedzę szerszej grupie pasjonatów w formie bloga. Po wielu latach życia za granicą, postanowiłam wrócić i zawalczyć o własny sposób na życie, tu, w Polsce. Po powrocie słyszałam wielokrotnie, że „się nie da”, że mój pomysł na siebie nie wypali, że mam sobie dać spokój… Nie minęło jednak dużo czasu, a moje plany stały się rzeczywistością.   

Pierwszy raz skorzystałam z pomocy stylistki i jestem bardzo miło zaskoczona i zadowolona. Joasia przygotowała się do spotkania profesjonalnie… chętnie dzieliła się swoją wiedzą jak i co połączyć, by wyglądać extra…  Joasia jest profesjonalistką, jest szybka i zdecydowana w swoich wyborach, Kompetentna i rzeczowa… Współpraca z Joasią to czysta przyjemność. Gorąco polecam.”

– Marta K.

Dziś pokazuję innym kobietom z miłości i szacunku do własnego ciała, jak umiejętnie go podkreślić oraz wydobyć jego piękno. Jak łatwymi trikami wyrównać proporcje sylwetki a kolorami umiejętnie podkreślić typ urody. Przez cały okres mojego osobistego rozwoju stałam się nie tylko stylistką oraz wizażystką, ale również kolorystką, mistrzem kreowania wizerunku ślubnego, fotografem, grafikiem, jak i businesswoman osiągając stabilną pozycję lidera na rynku.

Pełen profesjonalizm, super atmosfera, gwarancja zadowolenia z pracy Asi!!  Polecam wszystkim kobietom, które nadal się wahają, spokojnie możecie oddać się w ręce profesjonalistki.

– Natasza Ch.

Uczę wizażystki zarówno tego, jak wykonywać świetne makijaże, jak i prowadzenia biznesu od podszewki. Szkolenia, które prowadzę, są autorskie i innowacyjne. Opierają się na przykładach z życia wziętych, dzięki czemu są rzeczywistym kompendium wiedzy o prowadzeniu biznesu w branży wizażowej. Szukasz solidnego kopa motywacyjnego i gotowego sposobu na zmianę pasji w dochodowy biznes? Odważ się sprawić, aby twoje cele stały się czynami!

Asia to profesjonalistka w każdym calu. Pędzle w jej rękach potrafią wyczarować cudowny makijaż, w którym poczujesz się wyjątkowo. Kosmetyki z najwyższej półki do tego talent Asi oraz słowa „rób co chcesz” i wychodzisz odmieniona 

– Ilona N.

Dziś, bogatsza o lata doświadczenia, wciąż pielęgnuję w sobie pasję oraz chęć rozwoju. Wciąż szukam nowych rozwiązań, technik, sposobów aby nie rezygnować z jednego z najprzyjemniejszych aspektów mojego zawodu- samorozwoju. Uczę się od najlepszych, jednoczesnie sama wynajdując autorskie techniki pracy eksperymentując z fasonami ubrań czy kosmetykami. 

Potwierdzam wszystko to co dziewczyny napisały poniżej. Aśka jest świetną perfekcjonistką i polecam gorąco każdą usługę  Już szykuję się na moją trzecią  Jest naprawdę warto 

– Izabela A.

Miałam przyjemność korzystać z usług Pani Asi, po prostu mogłabym pisać i pisać same pozytywne rzeczy, ale powiem to w dwóch słowach pełen profesjonalizm! Nic dodać – nic ująć. Polecam na 100%

– Kasia A.

Fashion Solutions by Joanna Przybylska w liczbach:

Liczba czytelników

Artykułów na blogu

odwiedzin bloga