Sobota 07.03.2020 r.

Ta data z pewnością na długo zostanie w mojej pamięci. To wszystko przez zmiany planów oraz wyprzedzenie działania korona wirusa.

To właśnie w tę sobotę postanowiłyśmy z Anią jechać na targi Beauty Forum do Warszawy. Stwierdziłyśmy jednak, że wybierzemy się na LNE do Krakowa w późniejszym terminie… oba zostały odwołane, a nam została wolna sobota. Pomysł na event przyszedł o 3 nad ranem… Było to zaledwie tydzień przed wydarzeniem! Postanowiłam, że spróbuję i zobaczę, co uda nam się zorganizować…

Zorganizowałyśmy coś fantastycznego! (cóż za skromność! )

video: SROKA  photo: CARPE DIEM STUDIO

Event rozpoczęłyśmy od wzniesienia toastu lampką prosecco za nasze spotkanie i święto kobiet.

Zaczęłyśmy to spotkanie od omówienia, dlaczego brwi są tak bardzo istotne w odbiorze i kontaktach międzyludzkich oraz dlaczego i jak o nie dbać.

Panie popijając świeżo zmieloną kawę z ekspresu miały okazję zobaczyć, jak wygląda kompleksowa stylizacja brwi henną w naszym studio.

Kolejnym punktem tego eventu był słodki poczęstunek, od nikogo innego jak Pracownia How Sweet!
Facebook 
Instagram

Babeczki brownie, cake popsy oraz tort.

Zamawiając wypieki właśnie od Moniki, dostaniecie słodkości TYLKO z NATURALNYCH i prawdziwych składników!
PS- Był tak pyszny, że nie zostało nic!
PPS- Liczyłam na dokładkę

Przyszedł czas i na pokaz makijażu dziennego! Każda z uczestniczek, mogła dowiedzieć się, jak wykonywać taki makijaż oraz co jest najbardziej istotne w tym typie makijażu.

Higiena w pracy wizażysty to podstawa! Uczestniczki dowiedziały się również, jak higienicznie korzystać i przechowywać kosmetyki w domowym zaciszu oraz jak często myć i dezynfekować akcesoria makijażowe jak pędzle czy gąbeczki.

Nie zabrakło poleceń sprawdzonych produktów!
Pielęgnacja- dermokosmetyki BasicLab oraz fantastyczne kredki do brwi Golden Rose.

Po pokazie było dokładne sprawdzanie makijażu z bliska oraz odpowiedzi na pytania. Tych wydaje się jakby nie miało być końca. <3

Firma Clavier jako patronat wydarzenia, za sponsorował pędzle na potrzeby pokazu makijażu dziennego.

Po pokazie na szczęście nasze głodne brzuchy nakarmił smakowicie catering Szczypta Smaku!

Był i czas na gift bagi!

Pierwszym partnerem wydarzenia była firma produkująca  dermokosmetyki BasicLab. Dość młoda Polska firma na rynku kosmetycznym a została już doceniona w różnych rankingach kosmetycznych !

Gabinet Yasumi Ostrów Wielkopolski ufundował uczestniczkom prezent w postaci kosmetyku oraz vouchera na zabieg w gabinecie Yasumi. Idealny do wykorzystania po kwarantannie! <3
PS- sama tęsknie za moimi zabiegami w Yasumi.  <3

Nie mogło zabraknąć Golden Rose jako uwielbianej i docenianej przez wizażystki firmie kosmetyków!
Golden Rose ufundowało dwa pełnowymiarowe kosmetyki + kartę rabatową na zakupy dla każdej uczestniczki.

Eternal flowers – workshop to firma zajmująca się pleceniem pięknych dekoracji z suszu! W ich ofercie znajdziecie wianki na głowę, dekoracyjne, kompozycje zamiast poszetki czy stroiki. Jestem pewna, że ich oferta dopiero się tworzy i jeszcze nie raz zaskoczą!

Kwiaciarnia „Zakwieciście” 

na zębcowie zadbała o piękny, wiosenny klimat tworząc dekoracje z kwiatów oraz upominki dla każdej uczestniczki.

NIE PODGLĄDAŁAM!

Odbyło się również losowanie dwóch podwójnych wejściówek do Klubu Stara Przepompownia.

PREMIERA KURSU STYLIZACYJNEGO!

To było COŚ!

Mój kurs online (soon) miał swoją premierę w REALU! Nie mogłam się doczekać, aż dziewczyny go przejdą!

ODCZAROWAŁAM MIARĘ!

Dziewczyny przekonały się, że centymetry same. w sobie NIC NIE ZNACZĄ!

LICZĄ SIĘ PROPORCJE!

Dziewczyny były naprawdę zaangażowane! Nie obyło się bez matematyki! Jednak wyniki stanowiły idealną bazę do tego, aby przejść do drugiego etapu tego kursu, czyli znając już swoje proporcje, dokładnie wiedziały, co mogą podkreślać, co kamuflować, co wydłużyć a co skrócić.
Druga część kursu to nic innego jak sprawdzone triki stylizacyjne na wyszczuplenie, pogrubienie, wydłużenie, skrócenie poszczególnych partii naszego ciała. Jakie tkaniny i wzory powiekszają, a jakie pomniejszają. Jaką długość ubrań stosować i jak się zmieniają nasze sylwetki podczas tycia czy chudnięcia. Uniwersalne triki dla każdej sylwetki!
Każda z nich wyszła bogatsza o MNÓSTWO WIEDZY, jak polepszyć swoją aparycję i zadbać o siebie.

Na tym evencie każda z uczestniczek dowiedziała się:

– jak istotne są brwi w naszym odbiorze

– jak malować brwi

– jak powinno wyglądać wykonanie usługi kompleksowej stylizacji brwi przestrzegając najwyższych zasady higieny

– jak wykonać makijaż dzienny i czym się on powinien cechować

– poznały proporcje swojej sylwetki

– dowiedziały się sprawdzonych trików stylizacyjnych na ich sylwetce

– poznały świetne lokalne firmy

Był to wyjątkowy dzień, ponieważ był to jeden z ostatnich dni mojej pracy przed świadomym zamknięciem studio w piątek 13.03.2020 r. z powodu kwarantanny zalecanej podczas korona wirus.

Patrząc na te zdjęcia, po samym evencie nie widziałam w nich nic nadzwyczajnego.

Patrząc dziś, widzę, jak bardzo tęsknimy za ponownym normalnym funkcjonowaniem i spotkaniami z bliskimi i znajomymi.

Ten dzień nie mógł wyglądać lepiej. Spędziłam go z fantastycznymi kobietami, które czuły się bardzo komfortowo w swoim towarzystwie, mimo że duża część z nich nie znała się nawzajem. Zależało mi, aby rozpieścić je w moim stylu, czyli na bogato, albo wcale! ;P I to się właśnie udało!

Dziękuję każdej z Was za ten magiczny czas. Nie tylko za ten event, do którego będę jeszcze długo wracać myślami, ale i za każde nasze spotkanie. To dopiero 7 dzień, od kiedy podjęłam decyzję, o zamknięciu studio, a już bardzo mi tego brakuje.

Już jutro postaram się dla Was stworzyć dwa produkty (video), które będziecie mogły kupić online i uczyć się nowych rzeczy związanych z waszą aparycją we własnym domu.

Jak już wszystko wróci do normy, wrócimy do nowej rzeczywistości. Trzymajcie za mnie kciuki. Za każdego w szczególności małego przedsiębiorcę, aby mógł wrócić do swojej firmy i dalej cieszyć się Waszym towarzystwem, goszcząc Was u siebie w firmie i docenić, że postanowicie ulokować swoje pieniądze, wspierając właśnie ich! Ja sama usłyszałam od razu (1 dzień kwarantanny) od właściciela lokalu, że mam złożyć wypowiedzenie umowy, jeśli nie będę pracować przez najbliższe kilka miesięcy. Nie znalazłam zrozumienia i wiem, że wiele przedsiębiorców go nie znajdzie. Wiele firm nie da rady. Kilkumiesięczny przestój jest zabójczy dla mikro przedsiębiorstw. Oby było ich jak najmniej lub pomoc była jak największa!

Uważajcie na siebie i swoich bliskich. Bądźcie odpowiedzialni i #zostanwdomu

Przedsiębiorcy z racji nakazu lub wysokiego ryzyka zamknęli swoje firmy. Świadomie zrezygnowali z własnych przychodów nie po to, aby inni nie przestrzegali kwarantanny, ale po to, aby jak najszybciej móc wrócić swoich firm! Proszę, uszanujcie to i doceńcie! Nie spotykajcie się z bliskimi. Włączmy myślenie i internet! Skype, Facetime, Messenger, Zoom, WhatsApp, Viber… możliwości jest mnóstwo!

Oby obietnice rządu o tarczy ochronnej dla Polskich przedsiębiorców obejmowała każdego przedsiębiorcę. Abyśmy mogli dalej prowadzić firmy w nowej Polsce, w nowej rzeczywistości.

Niech w tym wyjątkowym czasie nie brakuje nam uśmiechu, życzliwości i zrozumienia dla innych oraz obecnej sytuacji. To dopiero tydzień, a już skaczemy sobie do gardeł. Psychicznie będzie to dla Nas zdecydowanie najtrudniejsze. Bądźmy mili, w szczególności w sieci. Przemyślmy 2 razy, zanim kogoś ocenimy w komentarzu… <3 :*

Ściskam Was mocno i mam nadzieję, do zobaczenia u schyłku wakacji!

Joanna Przybylska

YouTube
Facebook
Instagram